Powiat Działdowski Powiat Działdowski

A- A+

Wydarzenia 18.04.2018
Już wkrótce finał wojewódzki!

W dn. 19-20 kwietnia br. rozegrany zostanie na boiskach Stadionu Miejskiego przy ulicy Sienkiewicza 1 w Iławie finał wojewódzki turnieju piłkarskiego „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, w trakcie którego zostaną wyłonione najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców w wieku od 8 do 12 lat w regionie.

Z naszego powiatu taką szansę ma aż 6 zespołów (dziewczęta i chłopcy): UKS Poncio 2010 z Lidzbarka (2), UKS Orlik z Burkatu (1), SP3 z Działdowa (1), SP z Uzdowa (1) i SP w Rybnie (1)

Jak pokazuje historia uczestników poprzednich edycji, „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to rozgrywki, od których zaczynała się piłkarska przygoda wielu byłych i obecnych reprezentantów naszego kraju różnych kategorii wiekowych. Swoje pierwsze kroki stawiali tu przyszli reprezentanci Polski, tacy jak najdroższy obecnie piłkarz w historii polskiego futbolu i ambasador Turnieju – Arkadiusz Milik, a także Piotr Zieliński, Bartosz Bereszyński, Marcin Kamiński, Tomasz Kędziora, Damian Kądzior oraz Paulina Dudek, która niedawno trafiła do jednej z najlepszych żeńskich drużyn w Europie, Paris Saint-Germain.

Honorowy patronat nad XVIII edycją rozgrywek sprawuje Prezydent RP – Andrzej Duda. Patronat nad Turniejem objęły również Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Partnerem Turnieju w województwie warmińsko-mazurskim jest firma MAG Dystrybucja.

Szczegółowe informacje o Turnieju znajdują się na stronach: www.zpodworkanastadion.pl

 oraz www.laczynaspilka.pl

Dodatkowe materiały (w tym zdjęcia i lista drużyn) znajdują się na Dropboxie: https://bit.ly/2GZ6GsI

Pełna lista zespołów uczestniczących w finale wojewódzkim (powiaty):

bartoszycki U10 (chłopcy) UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce

bartoszycki U12 (chłopcy) UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce

bartoszycki U12 (dziewczęta) Szkoła podstawowa

bartoszycki U8 (chłopcy) UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce

braniewski U10 (chłopcy) Szkoła Podstawowa nr 3 im. Senatu RP

braniewski U12 (chłopcy) Szkoła Podstawowa nr 5 w Braniewie

braniewski U8 (chłopcy) SPORTOWA INICJATYWA BARTOSZ SIEDLIK

działdowski U10 (chłopcy) Uczniowski Piłkarski Klub Sportowy Poncio 2010 Lidzbark

działdowski U10 (dziewczęta) Szkoła Podstawowa w Rybnie

działdowski U12 (chłopcy) Szkoła Podstawowa nr 3

działdowski U12 (dziewczęta) UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ORLIK

działdowski U8 (chłopcy) Uczniowski Piłkarski Klub Sportowy Poncio 2010 Lidzbark

działdowski U8 (dziewczęta) Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Uzdowie

Elbląg   ZPNS – U10 (chłopcy) Szkoła Podstawowa nr 21

Elbląg   U12 (chłopcy)  Szkoła Podstawowa nr 21

Elbląg   U8 (chłopcy) AKADEMIA PIŁKARSKA PIEKARCZYK ELBLĄG

elbląski U10 (chłopcy) Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego

elbląski U12 (chłopcy) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W PASŁĘKU

elbląski U12 (dziewczęta) ZESPÓŁ SZKÓŁ W NOWAKOWIE – SZKOŁA   PODSTAWOWA

elbląski U8 (chłopcy    Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego

ełcki U10 (chłopcy) UKS Rona 03 Ełk

ełcki U12 (chłopcy) UKS Rona 03 Ełk

ełcki ZPNS – U12 (dziewczęta) SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W NOWEJ WSI EŁCKIEJ

ełcki U8 (chłopcy) AMO EŁK

giżycki  U10 (chłopcy) LUKS Sport z Kulturą Wydminy

giżycki  U10 (dziewczęta)       Szkoła Podstawowa im. Michała Kajki w Miłkach

giżycki  U12 (chłopcy) ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RYNIE SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BOJOWNIKÓW O POLSKOŚĆ WARMII I MAZUR

giżycki  U12 (dziewczęta) Szkoła Podstawowa im. Michała Kajki w Miłkach

giżycki  U8 (chłopcy)   Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi

gołdapski U12 (chłopcy) Szkoła Podstawowa nr 1z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika 19-500 Gołdap ul. Szkolna 4

gołdapski U12 (dziewczęta) Szkoła Podstawowa Nr 2 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi

iławski  U10 (chłopcy) UKS Mały Jeziorak Iława

iławski  U12 (chłopcy) UKS Mały Jeziorak Iława

iławski  U12 (dziewczęta) UKS Mały Jeziorak Iława

iławski  U8 (chłopcy)   UKS Mały Jeziorak Iława

kętrzyński U10 (chłopcy) Szkoła Podstawowa w Korszach

kętrzyński U10 (dziewczęta)    Szkoła Podstawowa w Korszach

kętrzyński U12 (chłopcy) Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi

kętrzyński U12 (dziewczęta) Szkoła Podstawowa w Korszach

kętrzyński U8 (chłopcy) Szkoła Podstawowa w Korszach

lidzbarski U10 (chłopcy) AP PROGRES LIDZBARK WARMIŃSKI

lidzbarski U12 (chłopcy) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. IGNACEGO KRASICKIEGO

lidzbarski U8 (chłopcy) Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika

mrągowski U10 (chłopcy) UKS Mini Soccer Academy

mrągowski U12 (chłopcy) UKS Mini Soccer Academy

mrągowski U12 (dziewczęta)   Szkoła Podstawowa w Woźnicach

mrągowski U8 (chłopcy) UKS Mini Soccer Academy

nidzicki U10 (chłopcy) UKS Jedynka Nidzica

nidzicki U10 (dziewczęta) Szkoła podstawowa w Kozłowie

nidzicki U12 (chłopcy) UKS Jedynka Nidzica

nidzicki U8 (chłopcy)   UKS Jedynka Nidzica

nowomiejski U10 (chłopcy) Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie

nowomiejski U10 (dziewczęta) Społeczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Tylicach

nowomiejski U12 (chłopcy) ZESPÓŁ SZKÓŁ W BIELICACH

nowomiejski U12 (dziewczęta) Społeczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Tylicach

nowomiejski U8 (chłopcy) Szkoła Podstawowa Nr 2

nowomiejski U8 (dziewczęta) Społeczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Tylicach

olecki   U12 (chłopcy) Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku

olecki   U12 (dziewczęta) Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku

Olsztyn U10 (chłopcy) AMO OLSZTYN

Olsztyn U10 (dziewczęta) Szkoła Podstawowa Nr 18 w Olsztynie

Olsztyn U12 (chłopcy) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W OLSZTYNIE

Olsztyn ZPNS – U12 (dziewczęta) Szkoła Podstawowa Nr 30

Olsztyn U8 (chłopcy)   AMO OLSZTYN

Olsztyn U8 (dziewczęta) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 33 IM. FUNDUSZU NARODÓW ZJEDNOCZONYCH NA RZECZ DZIECI UNICEF W OLSZTYNIE

olsztyński U10 (chłopcy) Szkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego

olsztyński U12 (chłopcy) Szkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego

olsztyński U12 (dziewczęta) Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dobrym Mieście

olsztyński U8 (chłopcy) ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W STAWIGUDZIE

ostródzki U10 (chłopcy) Szkoła Podstawowa nr 1

ostródzki U10 (dziewczęta)    Szkoła Podstawowa nr 4

ostródzki U12 (chłopcy) Szkoła Podstawowa nr 1

ostródzki U12 (dziewczęta) ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W SAMBOROWIE

ostródzki U8 (chłopcy) Szkoła Podstawowa nr 5

ostródzki U8 (dziewczęta) LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „KORMORAN” BRZYDOWO

piski U10 (chłopcy) Szkoła Podstawowa nr 1 w Piszu

piski U10 (dziewczęta) POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU

piski U12 (chłopcy)     Szkoła Podstawowa nr 1 w Piszu

piski U12 (dziewczęta) POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU

piski U8 (chłopcy) UKS SOKÓŁ BIAŁA PISKA

piski     ZPNS – U8 (dziewczęta) Szkoła Podstawowa w Kotle Dużym

szczycieński     ZPNS – U12 (chłopcy) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. ORŁA BIAŁEGO

szczycieński U8 (chłopcy) ZESPÓŁ SZKÓŁ W JEDWABNIE

węgorzewski    U10 (chłopcy) Szkoła Podstawowa nr 1

węgorzewski    U12 (chłopcy)  SZKOŁA PODSTAWOWA W PERŁACH

nadesłał: Rafał Cepko

 

Dodał: Benedykt Perzyński

Kalendarz wydarzeń

Aktualne wydarzenia w powiecie