Dziś jest: środa, 01 kwietnia 2015 r., imieniny obchodzą: Grazyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Drużyna Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rybnie najlepsza w konkursie „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

31 marca 2015 r.

Czteroosobowa drużyna Gimnazjum w Rybnie zajęła pierwsze miejsce w czwartym etapie XIV edycji konkursu “Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. Jest to konkurs organizowany przez Ogólnopolskie Porozumienie Parków Krajobrazowych. Konkurs jest objęty Patronatem Honorowym przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. Koordynatorem wojewódzkim jest Zespół Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich. 

Czytaj więcej


ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE AUTORSKIE Z WOJCIECHEM KASSEM

31 marca 2015 r.

Czytaj więcej


„Pocztówka do przeszłości” – działania uczniów Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie w ramach rekrutacji do Sejmu Dzieci i Młodzieży

30 marca 2015 r.

Ruszyły przygotowania organizacyjne do XXI sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Organizatorem sesji jest  Kancelaria Sejmu, w porozumieniu z Fundacją Centrum Edukacji Obywatelskiej, Ministerstwem Edukacji Narodowej i Ośrodkiem Rozwoju Edukacji. Do udziału w sesji mogą zgłaszać się dwuosobowe zespoły uczniowskie, ale aby się zakwalifikować, muszą wykonać zadanie rekrutacyjne, którego temat wiodący brzmi: „Miejsca młodych – jakiej przestrzeni publicznej potrzebuje młodzież”.  Polega ono na przygotowaniu i przeprowadzeniu badania w lokalnej przestrzeni publicznej, przygotowania planu działań wynikającego z wniosków wyciągniętych z badania i opublikowaniu relacji na platformie internetowej SDiM.

Czytaj więcej


ZAPROSZENIE NA TARGI EDUKACJI I PRACY

27 marca 2015 r.

Czytaj więcej


Zaproszenie na konferencję

27 marca 2015 r.

Czytaj więcej


Sięgnij po tytuł: Mikroprzedsiębiorca Roku 2015!

27 marca 2015 r.

Mikroprzedsiębiorca Roku to konkurs, którego celem jest nagradzanie właścicieli mikrofirm prowadzących z sukcesem tradycyjny lub nowoczesny biznes, zakorzeniony w lokalnych społecznościach. Konkurs, którego organizatorem jest Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowym, skierowany jest do mikroprzedsiębiorców, którzy zatrudniają mniej niż 10 pracowników i których roczne obroty lub suma bilansowa nie przekroczyły 2 mln euro. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 kwietnia 2015 r.

Czytaj więcej


Zaproszenie na XI Płośnickie Spotkania Taneczne

27 marca 2015 r.

Czytaj więcej


Przyjdź na koncert

27 marca 2015 r.

Czytaj więcej


Zagłosuj na nominowany do nagrody w konkursie na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur działdowski SUPER HIT FESTIVAL!

27 marca 2015 r.

Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Piosenki SUPERHIT FESTIVAL, to pierwsza impreza odbywająca się w Działdowie, która w 11-letniej historii konkursu na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur otrzymała nominację w tym prestiżowym konkursie, w kategorii Wydarzenia. Ogólnopolska edycja festiwalu organizowana jest od 7 lat, wcześniej Super Hit przez 12 lat był konkursem o zasięgu powiatowym. Impreza organizowana przez działdowski MDK, przy wsparciu lokalnych instytucji samorządowych, firm i mediów, jest jednym z czterech wydarzeń w województwie, które mają szansę zdobyć zaszczytną nagrodę.

Czytaj więcej


Ogólnopolski Konkurs “Poszukiwany Poszukiwana”

27 marca 2015 r.

Przed nami Ogólnopolski Konkurs “Poszukiwany Poszukiwana”, którego celem jest promocja wolontariatu młodzieżowego, zorganizowany jest przez Fabryka Aktywności Młodych z Gorzowa Wielkopolskiego. ich działania.

Jeżeli znasz osoby pozytywnie zakręcone na wolontariat, nie zwlekaj i napisz na adres: poszukiwany.fam@gmail.com do 10 maja br.

Formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej:

http://polskafabrykadobra.fam.org.pl/konkurs-poszukiwany-poszukiwana/

Czytaj więcej


Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.