Społeczeństwo i środowisko 19.03.2024
Dwie nagrody dla starosty Pawła Cieślińskiego na Kongresie Przyszłości!

19 marca br., w trakcie trwania Kongresu Przyszłości w Olsztynie, starosta Paweł Cieśliński odebrał dwie statuetki.

Pierwszą, czyli Markę Warmii i Mazur, wręczył staroście Pawłowi Cieślińskiemu poseł na Sejm RP Robert Gontarz za działania na rzecz  przemiany powiatu działdowskiego., za inwestycje za rekordowe kwoty, wielomilionowe dofinansowania które świadczyły o konsekwentnie realizowanej wizji rozwoju.

Drugą, czyli Nagrodę specjalną dla Najlepszego Samorządowca, starosta Paweł Cieśliński otrzymał za zrealizowanie rekordowej liczby inwestycji. W czasie mijającej kadencji udało mu się nie tylko realizować budżet, ale dzięki pozyskanym dofinansowaniom zwiększyć wydatki inwestycyjne. Zrównoważony rozwój powiatu jest możliwy dzięki inwestycji w zdrowie, infrastrukturę, kulturę oraz edukację.

Gratulujemy!

Szczegóły na stronie internetowej Kongresu Przyszłości:

Należy przypomnieć, że starosta otrzymał obydwie nagrody na Kongresie Przyszłości już po raz drugi.  Po raz pierwszy w roku 2023.

/zdjęcie główne przedstawia dwie statuetki/

Fot: Benedykt PerzyńskiDodał: Benedykt Perzyński