Dziś jest: wtorek, 22 maja 2018 r., imieniny obchodzą: Julia, Wieslawa, Helena

Ułatwienia dostępu

Rozmiar tekstu:

Nawigacja

Treść

UWAGA MŁODZI ROLNICY!

9 maja 2017 r.

Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosił nabór wniosków na poddziałanie „Premie dla młodych rolników” w ramach PROW na lata 2014-2020. Nabór wniosków rozpocznie się od 27 kwietnia i potrwa do 26 maja br.

O środki mogą się ubiegać osoby, które nie ukończyły 40 lat i posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe. W przypadku braku kwalifikacji, należy je uzupełnić w ciągu 36 miesięcy od dnia doręczenia decyzji o przyznaniu pomocy. Ponadto muszą posiadać gospodarstwa rolne o powierzchni co najmniej 1 ha i rozpocząć ich urządzanie nie wcześniej niż 18 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o przyznanie pomocy. Szczegółowe informacje oraz dokumentacja do pobrania na stronie internetowej: http://wmodr.pl/

Dodał: Benedykt PerzyńskiStopka

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.