Dziś jest: piątek, 23 czerwca 2017 r., imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin

Ułatwienia dostępu

Rozmiar tekstu:

Nawigacja

Treść

Zaproszenie na Triathlon-Energy do Lidzbarka

16 czerwca 2017 r.

Energy Events Sp. z o.o. Sp. k. zaprasza serdecznie do udziału w dn. 1-2 lipca 2017 r. na kolejną edycję Triathlonu-Energy do Lidzbarka.  Impreza odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina i Starosty Działdowskiego Mariana Janickiego.

Podobnie jak w latach poprzednich na uczestników czeka moc atrakcji!. Sobota to zawody dla dzieci, warsztaty kulinarne, cross kajaki oraz spotkanie z Marcinem Koniecznym, który opowie m.in. o przygotowaniach do startu Ironman na Hawajach. A w niedzielę  duża dawka emocji i adrenaliny. Zawody na trzech dystansach oraz rywalizacja sztafet. W tym dniu będą także specjalne atrakcje dla dzieci oraz dorosłych.

Niedziela to już zawody na trzech dystansach. Pierwsi do rywalizacji ruszą zawodnicy na dystansie 1/2 IronMan. Zarówno indywidualnie jak i w sztafetach. Później tzw. ćwiartka (1/4 IM). Także indywidualnie i w sztafetach, a na koniec najkrótszy dystans –  1/8 IronMan.

Szczegóły dotyczące tegorocznej edycji, regulamin, program zawodów i karta zgłoszeniowa do pobrania na stronie internetowej:

http://triathlonenergy.pl/lidzbark-welski

nadesłała: Aldona DybukStopka

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.