Dziś jest: sobota, 19 sierpnia 2017 r., imieniny obchodzą: Konstancja, Emilia, Julian

Komunikat zarządu UTW w Działdowie

20 kwietnia 2017 r.

Komunikat Zarządu UTW z dnia 20 kwietnia 2017 r.

1.  4 maja br. o godz. 16:30, w Miejskiej Bibliotece Publicznej, odbędzie się kolejne spotkanie DKK. Dyskutować będziemy nad książką Elżbiety Zakrzewskiej: Obrazki działdowskie.

2. 6 maja br. odbędzie się V Ogólnopolski Marsz Nordic Walking 2017 studentów UTW na trasie Działdowo-Filice-Działdowo. Zbiórka uczestników o godz. 10:45, k. dawnego basenu przy ul. Przemysłowej/Olsztyńskiej. Zapisy do dnia 27 kwietnia br.

3. 8 maja zapraszamy do auli DCKU przy ul. Polnej 11a na wykład dr. Katarzyny Węglickiej z PAN: Templariusze, Joannici i Krzyżacy    na ziemiach polskich.

4. Wyjazd na wycieczkę na Dolny Śląsk i do Drezna nastąpi 24 maja br. o godz. 5:00 z parkingu przy zamku.

5. Zakończenie roku akademickiego 2016/2017 połączone z tradycyjną zabawą planowane jest w dniu 12 czerwca br. Zapisy i wpłaty przyjmuje Jerzy Dąbrowski i członkowie Zarządu.

6. 23 czerwca br. organizujemy wyjazd do Bydgoszczy na uroczyste zakończenie roku akademickiego naszej uczelni patronackiej WSG. W programie ponadto: zwiedzanie miasta, rejs tramwajem wodnym, obiad oraz Gala operowa (słynne duety operowe) w Filharmonii Bydgoskiej. Koszt 140 zł od osoby. Zapisy i wpłaty zaliczki 70 zł do 11 maja br. przyjmuje Wiesława Chojnacka i członkowie Zarządu.

7. Uwaga, nowa sekcja! W każdy czwartek na dyżurach, w godz. 10:00-13:00, przyjmujemy zapisy chętnych do sekcji teatralno-kabaretowej.

8. Uwaga! W okresie do końca kwietnia, w każdy czwartek, w godz.10:00-13:00 w biurze UTW przy Pl. Biedrawy 1, prowadzimy akcję nieodpłatnego wypełniania PIT-ów za rok 2016. Z akcji korzystać mogą wszyscy mieszkańcy powiatu działdowskiego. Zapraszamy.

Za Zarząd UTW

Antoni Furtak