Dziś jest: wtorek, 19 czerwca 2018 r., imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna

Ułatwienia dostępu

Rozmiar tekstu:

Nawigacja

Treść

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM: OBIEKTY POMILITARNE WARMII I MAZUR W OBIEKTYWIE

11 września 2017 r.

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego reprezentowany przez Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Obiekty pomilitarne Warmii i Mazur w obiektywie”. Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich osób fizycznych zajmujących się fotografią profesjonalnie bądź amatorsko, zamieszkałych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i potrwa do 29 września br.

Celem konkursu jest zwiększenie zainteresowania obiektami pomilitarnymi zlokalizowanymi na warmińsko-mazurskim odcinku Szlaku Frontu Wschodniego I Wojny Światowej oraz na Szlaku Fortyfikacji Mazurskich, jak również promocja regionu Warmii i Mazur, m.in. poprzez zorganizowanie pokonkursowej wystawy fotograficznej „Obiekty pomilitarne Warmii i Mazur w obiektywie

Tematem pracy konkursowej są wyłącznie obiekty zlokalizowane na części Szlaku Frontu Wschodniego I Wojny Światowej przebiegającej przez teren województwa warmińsko-mazurskiego oraz na Szlaku Fortyfikacji Mazurskich. Szczegółowy opis szlaków znajduje się w folderach promocyjnych pn. „Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Światowej w województwie warmińsko-mazurskim” oraz „Szlak Fortyfikacji Mazurskich”.

Szczegóły oraz dokumentacja konkursowa do pobrania na stronie internetowej:

http://www.warmia.mazury.pl/turystyka-i-promocja/konkurs-fotograficzny-o-turystyce/konkurs-fotograficzny-obiekty-pomilitarne

Nadesłała: Monika SzukielStopka

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.