Dziś jest: wtorek, 22 maja 2018 r., imieniny obchodzą: Julia, Wieslawa, Helena

Ułatwienia dostępu

Rozmiar tekstu:

Nawigacja

Treść

WEŹ UDZIAŁ W GRZE MIEJSKIEJ!

16 maja 2017 r.

Organizatorem Gry Miejskiej pt. „Polacy nie gęsi, czyli powiedzenie i przysłowia polskie” jest Fundacja Nasza Historia, Działdowska Agencja Rozwoju i Biblioteka Publiczna w Działdowie. Celem gry jest przybliżenie dzieciom najpopularniejszych powiedzeń i związków frazeologicznych, z którymi mają do czynienia na co dzień. Zadaniem uczestników gry jest poruszanie się pomiędzy poszczególnymi Punktami Kontrolnymi oraz wykonywanie następujących po sobie zadań. Udział w grze jest bezpłatny. Po trasie gry zespoły poruszają się pieszo.
Zapraszamy do uczestnictwa dzieci w wieku przedszkolnym i młodzież szkolną. W celu zgłoszenia uczestnictwa prosimy o informację do dnia 26 maja 2017 r. (lub do momentu wyczerpania miejsc) pocztą elektroniczną:
W treści należy podać imię i nazwisko dziecka, wiek z dopiskiem Działdowo.
Każdy uczestnik, który uzyska w pełni wypełnioną kartę z punktów kontrolnych otrzyma upominek.
Gęsi podobno uratowały Rzym, ale co mają wspólnego z Polakami? Czy można wylać dziecko z kąpielą i po co udawać Greka? Na wszystkie pytania znajdziemy odpowiedź już w sobotę – 27 maja 2017 r.
Czekamy na zgłoszenia!
Nadesłała: Ewa KamińskaStopka

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.