Dziś jest: niedziela, 22 kwietnia 2018 r., imieniny obchodzą: Kaja, Leon, Łukasz

Ułatwienia dostępu

Rozmiar tekstu:

Nawigacja

Treść

Podsumowanie projektu „Kształcenie zawodowe na miarę potrzeb unijnego rynku pracy – staż dla technika mechatronika i elektryka” w ramach programu Erasmus+ w ZSZ nr 1 w Działdowie

11 lipca 2017 r.

W Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie odbyła się w czerwcu prezentacja podsumowująca dwuletni projekt „Kształcenie zawodowe na miarę potrzeb unijnego rynku pracy – staż dla technika mechatronika i elektryka” realizowany w ramach programu Erasmus+.

12 uczniów z technikum uczących się zawodu mechatronika i elektryka wzięło udział w 3-tygodniowym stażu, który odbył się w firmach z branży mechatronicznej i elektrycznej  w Berlinie. Uczniowie mieli okazję poznać, jak wygląda praca w dużych zagranicznych firmach, samodzielnie wykonywali różne prace związane z zawodem mechatronika i elektryka. W weekendy i w czasie wolnym zwiedzili Berlin i Poczdam. Dzięki stażom zagranicznym chcemy przygotować uczniów do wejścia z sukcesem na rynek pracy w dobie dynamicznych zmian w obszarze technologii, tak by mogli sprostać oczekiwaniom stawianym  przez przyszłych pracodawców.

nadesłała: Beata CichockaStopka

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.