Dziś jest: wtorek, 19 czerwca 2018 r., imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna

Ułatwienia dostępu

Rozmiar tekstu:

Nawigacja

Treść

Projekt „Kultura na Widoku”

11 września 2017 r.

Od 9 września br. rozpoczęta została czwarta edycja projektu „Kultura Na Widoku”, realizowanego przez Fundację Legalna Kultura. Jego celem jest promowanie świadomego uczestnictwa w kulturze i wyrabianie nawyku korzystania z jej legalnych źródeł, a także promocja czytelnictwa. „Kultura Na Widoku” to multimedialny projekt, który daje dostęp do bogatych zasobów z legalnych źródeł – łącznie ponad 1000 utworów : muzyki, filmów, książek, a także wirtualnych spacerów po wybranych muzeach świata. Za pomocą linków i kodów QR w prosty sposób można pobrać na telefon lub inne urządzenia mobilne wybrane utwory z różnych dziedzin sztuki i rozrywki.
Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Działdowie po raz drugi włącza się do promocji projektu, udostępniając naszym czytelnikom plakat „Kultury na Widoku”. Zapraszamy do korzystania z  plakat oraz legalnego pobierania za darmo! Pozostałe utwory można pobrać za darmo lub po promocyjnej cenie ze strony http://www.kulturanawidoku.pl./

Informacja o projekcie znajduje się na stronie:

http://www.kulturanawidoku.pl/o-projekcie

nadesłała: Magdalena BartołdStopka

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.