Dziś jest: piątek, 24 listopada 2017 r., imieniny obchodzą: Flora, Jan, Roman

UWAGA ORGANIZACJE POZARZĄDOWE i ORGANIZACJE PROWADZĄCE DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO!

11 września 2017 r.

Starosta działdowski Marian Janicki zachęca przedstawicieli organizacji pozarządowych powiatu działdowskiego do zgłaszania uwag i opinii  dotyczących projektu Programu Współpracy Powiatu Działdowskiego z Organizacjami Pozarządowymi i Organizacjami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego na 2018 rok.

Treść ogłoszenia, projekt programu oraz formularz konsultacji do pobrania:

ogłoszenie

Projekt programu