Dziś jest: sobota, 16 grudnia 2017 r., imieniny obchodzą: Albina, Zdzislaw

I Powiatowy Konkurs Matematyczno-Informatyczny

3 października 2017 r.

29 września br. w Zespole Szkół Nr 1 w Działdowie został przeprowadzony I Powiatowy Konkurs Matematyczno-Informatyczny na dwóch poziomach: gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym. Na konkurs zostały zaproszone wszystkie szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne naszego powiatu, a udział w konkursie wzięło w sumie 7 szkół. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody, a dla pozostałych uczestników przygotowano upominki – wszystkie nagrody ufundowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Działdowie.

Klasyfikacja konkursowa:

a) szkoły gimnazjalne

I miejsce: Rafał Szerszyński z Gimnazjum nr 2 w Działdowie,

II miejsce: Paweł Kochański z Gimnazjum w Lidzbarku

III miejsce: Krzysztof Lasecki z Gimnazjum w Burkacie.

b) szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce Wiktoria Dembkowska z Technikum Nr 1 w Działdowie,

II miejsce Filip Rząp z Technikum Nr 1 w Działdowie

III miejsce Michał Sieczczyński z I Liceum Ogólnokształcącego w Działdowie.

nadesłała: Aurelia Sofińska