Dziś jest: sobota, 15 grudnia 2018 r., imieniny obchodzą: Nina, Celina, Walerian

Ułatwienia dostępu

Rozmiar tekstu:

Nawigacja

Treść

Nie bądź obojętny. Jeżeli możesz, pomóż bezdomnym przetrwać zimę

6 grudnia 2017 r.

Od 1 listopada br. uruchomiona została w Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody Warmińsko-Mazurskiego działa bezpłatna, całodobowa infolinia W SPRAWIE osób bezdomnych: 800 165 320. Pod ww. numer można dzwonić w sprawie miejsc noclegowych, jadłodajni, a także punktów udzielania pomocy rzeczowej, finansowej, prawnej i medycznej na terenie całego województwa warmińsko–mazurskiego. W powiecie działdowskim pomoc dla bezdomnych udzielana jest w Działdowskim Centrum Caritas, Działdowo, ul. Księżodworska 23.

Wykaz placówek niosących pomoc osobom bezdomnym w województwie warmińsko-mazurskim sporządzony przez Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody Warmińsko-Mazurskiego: placówki

Na podstawie informacji Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie: Benedykt Perzyński.

Zdjęcie: Krzysztof Chyliński

(polityka społeczna i środowiskowa + zdrowie)Stopka

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.