Dziś jest: piątek, 24 listopada 2017 r., imieniny obchodzą: Flora, Jan, Roman

POWIAT DZIAŁDOWSKI NAJBEZPIECZNIEJSZY W WARMIŃKO-MAZURSKIEM POD WZGLĘDEM BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO!

8 listopada 2017 r.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego – Regionalne Centrum BRD w Olsztynie poprzez swoją część działalności  – W-M Obserwatorium BRD prowadzi coroczną analizę bezpieczeństwa ruchu drogowego w powiatach województwa warmińsko – mazurskiego. Wg analizy wykonanej za 2016 rok najwyższe oceny uzyskały powiaty: działdowski (4,25), gołdapski (4,25), nidzicki (4,25) oraz nowomiejski (4,25).

Po dodatkowej analizie najlepszych powiatów w kategoriach głównych zagrożeń brd w województwie, wybrano powiat działdowski, który charakteryzował się najlepszą średnią pozycji w regionie.

Raport Obserwatorium BRD 2016r

Nadesłał: Mariusz Sztern