Dziś jest: piątek, 15 grudnia 2017 r., imieniny obchodzą: Nina, Celina, Walerian

UROCZYSTE POŻEGNANIE DYREKTORA POWIATOWEGO URZĘDU PRACY W DZIAŁDOWIE

1 grudnia 2017 r.

30 listopada br. w trakcie sesji Rady Powiatu Działdowskiego przewodnicząca rady Magdalena Anczykowska pożegnała w imieniu radnych odchodzącego na emeryturę dotychczasowego dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Działdowie Krzysztofa Tabaczkę.

W liście gratulacyjnym, złożonym na jego ręce czytamy:

“W imieniu Rady Powiatu Działdowskiego oraz własnym składam Panu serdeczne podziękowania za wieloletnie pełnienie tak odpowiedzialnej funkcji, za wkład włożony w poprawę sytuacji na rynku pracy w naszym powiecie oraz za owocną i ścisłą współpracę z samorządem powiatowym.

Jako dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Działdowie, dzięki osobistemu zaangażowaniu i zjednując sobie pracowników Panu podległych, potrafił Pan zbudować jednostkę zapewniającą najwyższą jakość usług.
Życzę Panu wszelkiej pomyślności, powodzenia w życiu osobistym oraz realizacji dalszych planów”.

dodał: Benedykt Perzyński

(polityka społeczna i środowiskowa)