Dziś jest: piątek, 15 grudnia 2017 r., imieniny obchodzą: Nina, Celina, Walerian

Fakty dotyczące “alokacji czwartej karetki typu P2″ w powiecie działdowskim.

4 grudnia 2017 r.

30 listopada br. na sesji Rady Powiatu Działdowskiego starosta Marian Janicki przedstawił informację dotyczącą alokacji karetki typu P2 na teren miasta Działdowo.

Materiał filmowy dostępny poniżej:

r_y8WYqfuZI

Informacja środkach przeznaczonych na nowy ambulans (w miejsce zużytego), dla SP ZOZ w Działdowie,  pochodzących z rezerw budżetowych Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, znajduje się na stronie internetowej:

dodał: Benedykt Perzyński

(polityka społeczna i środowiskowa + zdrowie))