Dziś jest: środa, 25 kwietnia 2018 r., imieniny obchodzą: Marek, Jaroslaw, Wasyl

PRESTIŻOWE WYRÓŻNIENIE DLA POWIATU DZIAŁDOWSKIEGO!

8 grudnia 2017 r.

6 grudnia br. starosta Marian Janicki, któremu towarzyszył  zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Działdowie podinsp. Adam Borowski, odebrał w Olsztynie prestiżowe wyróżnienie od Warmińsko-Mazurskiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego działającej pod przewodnictwem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego za najwyższy poziom bezpieczeństwa  ruchu drogowego w województwie warmińsko-mazurskim w roku 2016.

Należy dodać, że Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego – Regionalne Centrum BRD w Olsztynie poprzez swoją część działalności:  W-M Obserwatorium BRD,  prowadzi coroczną analizę bezpieczeństwa ruchu drogowego w powiatach województwa warmińsko–mazurskiego. Wg analizy wykonanej za 2016 r. najwyższą ocenę uzyskał powiat: działdowski (4,25), który charakteryzował się najlepszą średnią pozycji w regionie.

Materiał filmowy: https://youtu.be/sE9ujh403fY

Raport Obserwatorium BRD 2016r

Fot. Starostwo Powiatowe w Działdowie + KWP w Olsztynie

Dodał: Benedykt Perzyński