Kultura, edukacja, sport 22.03.2018
TRIUMF KOSZYKARZY KS „DZIAŁDOWIANKA” W MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI W KOSZYKÓWCE MĘŻCZYZN 55+!

W dniach 16-18 marca br. w Hali Sportowej im. Polskich Olimpijczyków w Działdowie rozegrane zostały: Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Oldboyów 55+ oraz II Towarzyski Turnieju Seniorek w koszykówce.

Wyniki Międzynarodowych Mistrzostwa Polski Oldboyów 55+

• KS „Działdowianka”
  • Oldboys Pogoń Ruda Śląska
  • Neptun Gdańsk
  • Troki (Litwa)
  • Razem Brześć (Białoruś)
  • Chyże Dziadki Poznań
  • Oldboys Lublin
  • Oldboys Warszawa

MVP – Janusz Zielke KS Działdowianka

Skład KS „Działdowianka” Działdowo: Czarnecki Kazimierz, Dziawgo Ryszard, Fialski Sławomir, Olszewski Krzysztof, Piskorowski Jan, Rodziński Roman, Tomczyk Piotr, Wiśniewski Marek, Wójcicki Marek, Zielke Janusz.

Wyniki II Towarzyskiego Turnieju Seniorek:

• Seniorki z Łodzi
  • Pogoń Lębork
  • Lejdis Przasnysz
  • Seniorki z Warszawy

MVP – Alicja Bednarek – Łódź

Organizatorzy turnieju podziękowali Powiatowi Działdowskiemu za wsparcie finansowe, dzięki któremu możliwe było zorganizowanie tegorocznego międzynarodowego turnieju.

Nagrody w postaci pucharów, statuetek i medali wręczał najlepszym drużynom i zawodnikom wicestarosta Marian Brandt, gratulując jednocześnie gospodarzom organizacyjnego i sportowego sukcesu.