Wydarzenia 10.05.2018

12 i 13 maja br. odbędą się kolejne mecze w ramach Baltyckiej Ligi Baseballu. 12 maja zmierzą się z zespoły Ravens Lublin i WarsawDragons a w niedzielę zespół Yankees Działdowo gospodarze  będzie podejmował zespół Lisów z Białegostoku. Wszystkie spotkania rozpoczną się o godzinie 13.00 i 16.00. Zespoły Ravens, Dragons i Yankeesi, zwyciężając dwukrotnie, mogą objąć prowadzenie w lidze.

Mamy prośbę do kibiców, mieszkańców i jadących samochodami ulicą Świerkową o zachowanie ostrożności i czujności. Uważajmy na piłki, które mogą lądować na chodniku i ulicy!

W następny weekend kolejna porcja baseballu w wydaniu młodzieżowym U-15. W dn. 18-20 maja br. odbędą się półfinały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży z udziałem Centaurów Warszawa, Akademii Schaby, Kruków Augustów i gospodarzy Yankees Działdowo. Zespoły, które zajmą dwa pierwsze miejsca, awansują do finału Olimpiady w sportach letnich, których gospodarzem jest województwo śląskie, natomiast 19 maja zespół seniorów wyjeżdża do Wrocławia na mecze z tamtejszymi Baronami w ramach 1 Ligi Państwowej. Poniżej aktualna tabela BLB:

Zaproszenie na kolejne mecze Bałtyckiej Ligi Baseballu

Nadesłał: Zdzisław Ziółkowski