Powiat Działdowski

A- A+

Baza noclegowa 05.12.2016

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zamieszczeniem swojej oferty  w bazie noclegowej z terenu powiatu działdowskiego, aktualizacją informacji, lub usunięciem do zgłaszania się w Starostwie Powiatowym w Działdowie, ul. Kościuszki 3, pokój 10b w celu zaprezentowania swojej oferty lub dokonania zmian. Istnieje też możliwość przesłania oferty lub propozycji zmian pocztą lub e-mailem na adres: promocja@e-starostwo.pl


Centrum Konferencyjno – Rekreacyjne “Wellavil”
http://www.wellavil.pl
Kurojady – Ciechanówko 15,
13-230 Lidzbark
tel. 23 696 10 40
hotel@wellavil.pl

Centrum konferencyjno-rekreacyjne, hotele, pałac i zajazd

Centrum Konferencyjno – Rekreacyjne Wellavil położone jest na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego w dolinie rzeki Wel. Kompleks zapewnia komfortowe warunki w budynkach hotelowych Well Comfort i Well Standard, domkach z bali drewnianych Well Nature. Pokoje wyposażone są w telewizory oraz łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Domki drewniane typu Well Economy są przeznaczone na pobyty m.in. kajakarzy, posiadają zewnętrzny węzeł sanitarny.

Well Conference stanowi nowoczesny kompleks szkoleniowo-konferencyjny.  Budynek  jest klimatyzowany i monitorowany oraz dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.  Kompleks szkoleniowo – konferencyjny składa się z 4 sal: sala A przeznaczona jest dla 60 osób, sala B – 180 os., sala C – 240 os. i sala D – 60 osób. Sale wyposażone są w projektor HD, automatyczny i panoramiczny ekran projekcyjny, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe oraz elektronicznie sterowane oświetlenie i automatyczne zaciemnienie sali.

W Centrum Konferencyjno – Rekreacyjnym organizowane mogą być m.in.: spotkania prywatne i biznesowe, konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, pobyty integracyjne. Dodatkowo obiekt dysponuje Wiatą Ogniskową.
Well Restaurant odkryje przed Państwem sekrety polskiej kuchni gdzie menu zmienia się wraz z porami roku. Dania przygotowane przez naszego Szefa Kuchni zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Turyści mogą skorzystać z pobytów tematycznych, a także oferowanych atrakcji np. jazdy konnej, spływów kajakowych, masażu relaksacyjnego, wycieczek przyrodniczych i krajoznawczych, kortów tenisowych, boiska wielofunkcyjnego, siłowni, kręgielni, bilarda, stołu do ping-ponga, rowerów, i innych.

W Centrum Konferencyjno – Rekreacyjnym organizowane mogą być m.in.: spotkania prywatne i biznesowe, konferencje, szkolenia oraz różnorodne imprezy okolicznościowe.

Galeria


Ambrowil
http://www.ambrowil.pl
ul. Leśniczówka 5
13-230 Lidzbark
tel. 23 696 11 27, 604 185 106
am@ambrowil.pl

Centrum konferencyjno-rekreacyjne, hotele, pałac i zajazd

W obiekcie znajduje się łącznie 150 miejsc noclegowych. W hotelu są pokoje 1-, 2-, 3- i 4-osobowe oraz apartamenty. Dodatkowo w ofercie dostępne są również cztery piętrowe domki wolnostojące o wysokim standardzie. Obiekt położony jest na obszarze parku krajobrazowego w odległości ok. 60 m od jeziora Lidzbarskiego. Tereny te posiadają bogate walory turystyczno – krajoznawcze. Przepływająca w pobliżu rzeka Wel doskonale nadaje się do odbywania nią spływów kajakowych, a malownicze pola i lasy zachęcają do pieszych wędrówek.

Hotel zapewnia:

 • kompleksową organizację spływów kajakowych,
 • wypożyczanie kajaków (dysponuje 17 kajakami oraz kapokami dla każdego kajakarza),
 • transport kajaków i kajakarzy,
 • ubezpieczenie na życzenie grupy,
 • możliwość skorzystania z noclegów.

W hotelu organizowane są m.in. wczasy rodzinne, ”zielone szkoły” oraz kolonie, jak również różnorodne imprezy okolicznościowe, np. wesela (do ok. 200 osób), przyjęcia urodzinowe i imieninowe, dyskoteki, a także konferencje.
Na terenie ośrodka znajduje się restauracja, sala rekreacyjno – sportowa z możliwością gry w bilard lub tenisa stołowego. Ponadto istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu turystycznego, w tym: wodnego np. kajaków i desek surfingowych.

Galeria


Hotel – Restauracja Przedzamcze (miejsc: 55)
http://www.przedzamcze.com
ul. Zamkowa 9
13-200 Działdowo
tel. 23 697 29 50, 608 062 803
biuro@przedzamcze.com

Centrum konferencyjno-rekreacyjne, hotele, pałac i zajazd

Jest to kompleks hotelowo – restauracyjny, który składa się z trzech budynków. Są one położone naprzeciwko zamku krzyżackiego w pobliżu rynku z zabytkowym ratuszem i kamienicami. Obiekt dysponuje łącznie 55 miejscami noclegowymi. Mieści się w nim 25 pokoi z łazienkami i dostępem do Internetu, w tym: 1- os. – 2, 2-os. – 16, 3-os. – 7. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV. W każdym budynku jest aneks kuchenny. Można tam przygotować sobie np. gorące napoje. Na terenie kompleksu jest bezpłatny parking dla gości.

W obiekcie znajduje się restauracja i bar z bilardem, które są czynne codziennie w godzinach od 12.00 do 22.00. Można w nich zobaczyć zachowane fragmenty oryginalnych murów przedzamcza zamku krzyżackiego. Restauracja, która serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej, może pomieścić 70 osób.

Ponadto do dyspozycji gości jest sala bankietowa na 180 osób. Hotel dysponuje sprzętem niezbędnym do organizacji szkoleń i konferencji, w tym: rzutnikiem, ekranem i nagłośnieniem. Obiekt jest klimatyzowany. Odbywają się tu różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym np. wesela, spotkania biznesowe. Goście hotelowi obsługiwani są w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Galeria


Hotel – Restauracja Wkra*** (miejsc: 49)
http://www.hotelwkra.pl
ul. Zamkowa 2
13-200 Działdowo
23 697 22 77, 513 033 489
biuro@hotelwkra.pl

Centrum konferencyjno-rekreacyjne, hotele, pałac i zajazd

Hotel mieści się w zabytkowym budynku z początku XX wieku w centrum miasta. Budynek jest po remoncie kapitalnym wykonanym w 2007 roku. Hotel posiada łącznie 49 miejsc noclegowych. Budynek jest podzielony na dwie części, tzn. część hotelową, w której znajdują się pokoje z łazienkami: 1-os. – 5, 2-os. – 10 oraz część z pokojami gościnnymi z łazienkami na korytarzu: 2-os. – 3, 3-os. – 3, 4-os. – 1, 5-os. – 1. Pokoje wyposażone są w TV, radio oraz Internet.

W obiekcie znajduje się restauracja mogąca pomieścić 80 osób, czynna codziennie w godzinach od 10.00 do 22.00. Serwowane są tu tradycyjne dania kuchni polskiej. Codziennie oferowane są obiady abonamentowe w cenie 12 zł (przy wykupieniu 30 szt.) oraz obiady codzienne w cenie 15 zł. Organizowanych jest tu wiele imprez okolicznościowych, takich jak: wesela, chrzciny, przyjęcia komunijne, stypy, bankiety. Hotel – Restauracja świadczy też usługi cateringowe. Osobom zamawiającym imprezę okolicznościową w restauracji Wkra udzielany jest rabat na usługi hotelowe w wysokości ok. 20%, a pokój hotelowy dla pary młodej jest gratis.

Ponadto do dyspozycji gości jest sala konferencyjna mieszcząca 40 osób, wyposażona w rzutnik, ekran, przenośną klimatyzację i flipchart. Goście hotelowi obsługiwani są w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Galeria


Hotel-Restauracja “Varia” s.c.
M.G.M. Garbacz
www.hotelvaria.pl
ul. Hallera 30
13-200 Działdowo
tel. 23 697 37 75,
fax 23 697 26 82
rezerwacje@hotelvaria.pl
hotelvaria@hotelvaria.pl

Centrum konferencyjno-rekreacyjne, hotele, pałac i zajazd

Skategoryzowany 3-gwiazdkowy Hotel – Restauracja „VARIA” powstał na bazie zmodernizowanego obiektu zabytkowego, w którym na przełomie wieków mieściła się gazownia miejska. Z racji wpisania do rejestru zabytków i dozoru konserwatora, kształt zewnętrzny budynku, jego konstrukcja oraz elewacja z czerwonej cegły pozostały nietknięte. Wnętrze natomiast zostało zaadaptowane na hotel z restauracją.

Hotel posiada 28 – 32 miejsc noclegowych w wygodnych pokojach 2- i 1-osobowych z łazienką, telefonem, TV-sat, Internetem bezprzewodowym Wi-Fi, nawiązujące wystrojem do historycznego charakteru budynku, a w tym:

 • Stylowe umeblowanie
 • Telefon
 • TV-SAT z radiem
 • Bezpłatny dostęp – Internet WiFi
 • Recepcja czynne 24 h/dobę
 • Bezpłatne śniadanie
 • Bezpłatny dostęp do prasy codziennej
 • Woda mineralna
 • Łazienka z prysznicem
 • Bezpłatny parking

Restauracja serwuje dania kuchni europejskiej, w tym polskiej z bogatym asortymentem napoi, alkoholi, drinków w restauracji na 40 os., czynnej codziennie w godz. 13.00 – 22.00. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, weselne, komunijne, pożegnalne i inne w sali do 90 os.

Oferujemy ponadto:

 • organizację spotkań biznesowych, szkoleń, narad w sali konferencyjnej na 90 os. w pełni wyposażonej wraz z przerwami kawowymi
 • przytulność wnętrz, przyjazną atmosferę i profesjonalizm obsługi.

Galeria


Hotel Welski *** (miejsc: 50)
http://www.welski.pl
Cibórz 1c
13-230 Lidzbark
tel. 23 696 30 13, 23 654 10 87, 503 015 686
info@welski.pl

Centrum konferencyjno-rekreacyjne, hotele, pałac i zajazd

Hotel Welski jest położony w pobliżu Welskiego oraz Górznieńsko – Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego. Dysponuje 50 miejscami noclegowymi w pokojach 1- i 2-osobowych z dużą i komfortową łazienką. Pokoje są wyposażone w bardzo wygodne łóżka, TV 32”, internet oraz minibary.  W obiekcie znajduje się sala konferencyjna, która może być dzielona  przesuwanymi ścianami akustycznymi, wyposażona w nagłośnienie i sprzęt multimedialny: rzutnik, ekran i flipchart. Sala jest klimatyzowana i ma podgrzewaną podłogę. Korzystanie z internetu przewodowego w pokojach hotelowych jest bezpłatne, podobnie jak z Wi-Fi w obrębie holu, restauracji i sali VIP.

Galeria

Hotelowy „Zespół Profilaktyki Zdrowia” świadczy dodatkowe usługi z zakresu profilaktyki zdrowotnej. W ofercie: sauna, gabinet masażu z szerokim zakresem usług, joga oraz ćwiczenia relaksacyjne i wyciszające ze specjalnym uwzględnieniem programów dla ludzi biznesu.

Galeria

Restauracja na ok. 200 os. serwuje potrawy oparte na naturalnych i świeżych produktach. Jest tu specjalna oferta dla wegetarian. W karcie znajdują się również oryginalne dania kuchni hinduskiej.

Klienci mogą liczyć na dodatkowe atrakcje:  dancingi, spektakle teatralne, wycieczki – zwiedzanie zabytków okolicznych miejscowości, parków krajobrazowych, Muzeum Przyrody i Muzeum Etnograficznego w Jeleniu, a zimą – kuligi, natomiast w każdą ostatnią niedzielę miesiąca odbywają się w tym hotelu koncerty muzyczne w ramach przedsięwzięcia pt. Lidzbarski salon muzyczny.

Galeria


Pałac Myślęta
http://palacmysleta.pl/
Myślęta 1
13-214 Uzdowo
tel./fax 23 697 30 93
tel. kom. 606 746 198
e-mail: palac@palacmysleta.pl
Centrum odnowy SPA
tel.
23 697 30 93,
tel. kom. 606 746 198
e-mail: palac@palacmysleta.pl
Restauracja
tel.
23 697 30 93,
tel. kom. 606 746 198

Centrum konferencyjno-rekreacyjne, hotele, pałac i zajazd

Pałac Myślęta należy do najstarszych rezydencji ziemskich w Polsce. Został wybudowany w 1880 r., następnie odnowiony, odrestaurowany i obecnie kusi gości przepychem i luksusem.  Jest położony w pełnym uroku parku rekreacyjno – wypoczynkowym o powierzchni ok. 4 ha, w którym występuje starodrzew i dwa malowniczo usytuowane stawy.

Oferta  3 dni  dla 2 osób tylko 800 zł

 • 2 noclegi w komnacie dwuosobowej do wyboru łoże małżeńskie lub łóżka pojedyncze
 • 2 śniadania w formie bufetu szwedzkiego
 • 2 obiadokolacje z karty
 • nieograniczony wstęp na Strefę AQUA
 • nieograniczony wstęp na Strefę FITNESS
 • wędkowanie, grzybobranie
 • miejsce parkingowe

“Zajazd pod Koniem” (miejsc: 26)
Malinowo 11
13-200 Działdowo
23 698 00 16 – restauracja, 23 697 02 00 – biuro,
faks 23 697 02 01, 602 483 972
grejpol@post.pl

Centrum konferencyjno-rekreacyjne, hotele, pałac i zajazd

W obiekcie znajduje się 26 miejsc noclegowych. Zajazd dysponuje 7 pokojami 2–osobowymi i 4 pokojami 3–osobowymi. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z kabiną prysznicową oraz telewizory.

Restauracja, czynna w godzinach 10.00-22.00, świadczy pełną obsługę gastronomiczną i poleca szczególnie dania kuchni polskiej, cygańskiej, włoskiej i greckiej. Dodatkowo oferowane są też potrawy z grilla lub przygotowywane nad ogniskiem.

W zajeździe organizowane są m.in. uroczystości rodzinne i różnorodne imprezy okolicznościowe. Istnieje tu również możliwość zorganizowania ogniska lub grilla z pieczeniem kiełbasek.

Malownicze tereny wokół zajazdu, rozległe pola, łąki oraz piękne lasy są wymarzonym terenem do przejażdżek konnych. W stajni na obszarze zajazdu znajduje się 18 koni do Państwa dyspozycji. W ofercie: jazda konna z instruktorem dla dzieci i dorosłych, jazda na lonży, na padoku, jazda konna z instruktorem dla początkujących i zaawansowanych, nauka skoków konnych przez przeszkody z instruktorem, jazda konna w terenie z instruktorem, samodzielna jazda konna w terenie dla zaawansowanych, jazda na kucyku, przejażdżki bryczką, kuligi. W ofercie zajazdu są też pobyty weekendowe z jazdą konną. Do ceny wybranego pokoju doliczona jest cena jazdy konnej, która została wybrana przez daną osobę.

Galeria


Dodał: Benedykt Perzyński