Podpisanie umowy na modernizację budynku przyszłego Domu Godności Senioralnej Akademia Zdrowia w Gródkach

23 października br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Działdowie podpisana została umowa na realizację inwestycji Modernizacja budynku internatu przy dawnym Zespole Szkół Rolniczych w miejscowości Gródki pomiędzy Powiatem Działdowskim, reprezentowanym przez Dorotę Sadowską, dyrektor Zespołu Szkół w Lidzbarku – z upoważnienia Zarządu Powiatu Działdowskiego, a Mateuszem Ruczyńskim, reprezentującym Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych ASBUD Sp. z o.o. w Grodzicznie.

Wartość inwestycji: 10 661 735,98 zł

Dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych – edycja 8 – 6 800 000,00 zł

Środki Powiatu Działdowskiego: 3 861 735,98 zł.

Termin realizacji całości inwestycji planowany jest na czerwiec 2026 r., zaś realizacja I etapu zaplanowana jest na wrzesień 2025 r.

W wyremontowanym budynku mieścić się będzie Dom Godności Senioralnej Akademia Zdrowia.

/zdjęcie główne przedstawia uczestników wydarzenia/

Fot: Moje DziałdowoDodał: Benedykt Perzyński