Kultura, edukacja, sport 29.05.2024
Działdowskie koło PSONI beneficjentem Rajdu Gorących Serc!

Rajd Gorących Serc to zawody integrujące kolarzy o różnych poziomach umiejętności i sprawności, odbywający się na czterech dystansach. Główną idea rajdu jest natomiast wsparcie osób z niepełnosprawnościami poprzez promowanie aktywności sportowej. Można to zrobić poprzez wzięcie udziału w wydarzeniu (darowizna lub start indywidualnie/zbiorowo), poprzez wsparcie finansowe (wpłać dowolną kwotę na konto akcji charytatywnej) oraz poprzez sponsoring (dołącz do organizatorów w dowolnej formie).

W tym roku beneficjentami są: PSONI Koło w Działdowie, Stowarzyszenie VELOAKTIV i Klub Sportowy Zero Załamki.

Tegoroczny rajd będzie miał miejsce 7 września wokół Warszawy. Udział w nim będzie bezpośrednią pomocą dla ww. beneficjentów.

Szczegóły i Regulamin RGS na stronie:

Kontakt z organizatorami:

info@rajdgoracychserc.pl

Działdowskie koło PSONI beneficjentem Rajdu Gorących Serc!