Społeczeństwo i środowisko 24.02.2023
Informacja Państwowej Komisji ds. spraw wyjaśniania przypadków czynności skierowanych przeciwko wolności seksualnej i obyczajności wobec małoletniego poniżej lat 15.

Państwowa Komisji ds. spraw wyjaśniania przypadków czynności skierowanych przeciwko wolności seksualnej i obyczajności wobec małoletniego poniżej lat 15, w związku z obchodzonym 22 lutego br. Dniem Ofiar Przestępstw oraz obchodzonym 23 lutego Światowym Dniem Walki z Depresją, przyłączając się do obchodów, proponuje dodatkowe wsparcie dla osób pokrzywdzonych przemocą seksualną w dzieciństwie, małoletnich ofiar przemocy seksualnej i ich opiekunów oraz osób doświadczających depresji, zwłaszcza na skutek wykorzystania seksualnego w dzieciństwie.

Szczegóły w załączniku:

Nadesłała: Joanna Napieraj