Uroczyste otwarcie kolejnej, ponad dwumilionowej inwestycji drogowej, w Gronowie

14 lipca br. otwarty został odcinek drogi powiatowej nr 1274N od granicy powiatu działdowskiego do skrzyżowania z drogą powiatową nr 1349N w Gronowie.
Całkowity koszt inwestycji to 2 236 390,92 zł, z czego 1 261 518,50 zł pochodziło ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Wykonawcą inwestycji było Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. z Mińska Mazowieckiego.
Z uwagi na fatalny stan nawierzchni bitumicznej odcinka drogowego o szerokości 4,5 m położono 3 warstwy nawierzchni asfaltowych na odcinku 2080 mb. Ponadto wykonano obustronne pobocza z kruszywa łamanego o szerokości 1m., „mijanki”, oznakowanie poziome w postaci linii krawędziowych oraz zamontowano znaki pionowe – 11szt. Wyczyszczono również rowy przydrożne.

/zdjęcie główne przedstawia uczestników wydarzenia/

Fot: Materiał: Marcin Ostrowski (MD)Dodał: Benedykt Perzyński