Wydarzenia 29.05.2023
IX Mini Piknik Olimpijski już 1 czerwca w działdowskiej „dwójce”.

XXIV Piknik Olimpijski już za nami, a przed nami organizacja w dn. 1 czerwca IX Mini Pikniku Olimpijskiego w Działdowie.

W Warszawie wspaniała impreza i spotkania z Prezesem PKOl i PZKosz Radosławem Piesiewiczem, Wojtkiem Fortuną, Zygmuntem Smalcerzem‍, Marianem Sypniewskim /będą w Działdowie/, Andrzejem Supronem /otrzymał zaproszenie/ i wieloma olimpijczykami.

Na nasz mini piknik przyjadą także Zbigniew Lubiejewski i Stanisław Iwaniak. Od 9 lat szkoła gości medalistów olimpijskich na mini pikniku a przyjedzie m.in. aż 3 złotych. W programie ceremoniał olimpijski z wciągnięciem flagi, hymnem oraz wręczenie 2 medali 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego, udział uczestników w ofercie dyscyplin sportowych m.in. golfie, koszykówce, piłce nożnej, siatkówce, badmintonie, baseballu5, tenisie stołowym, łucznictwie, szachach, szermierce, zapasach grze w kapsle, przeciąganiu liny, jeździe na rowerze. Będzie okazja porozmawiać z Olimpijczykami, zrobić zdjęcie i autograf i powalczyć o nagrody ufundowane przez PKOl, PZKosz, Urząd Marszałkowski, Powiat Działdowski, Muzeum Pogranicza, PCK, Dekorglass, Heinz Glas, TINTĘ, Pekao. Podziękowania dla Dyrekcji Szkoły i nauczycieli, którzy od 9 lat współorganizują pikniki. Zapraszamy!

Poniżej zdjęcia z XXIV Pikniku Olimpijskiego

Klub Olimpijczyka