Wydarzenia 16.05.2018

19 maja br. Yankeesi rozpoczną rozgrywki w ramach 1 ligi państwowej meczem wyjazdowym z wrocławskimi Baronami. Mecz rozpocznie się o godz. 11.00 na nowym stadionie baseballowym przy ul. Niepodległości 6. Obiekt bardzo nowoczesny i doskonale wyposażony do treningu i rozgrzewki przed, jak i w trakcie meczu. Za tydzień rewanż w Działdowie. Mimo niepełnego składu liczymy na dobrą grę Yankeesów, którzy w tym sezonie zrezygnowali z gry w Extralidze ale za to mogą grać na boisku w Działdowie w 1 lidze i Bałtyckiej Lidze Baseballu. W sumie w sezonie 2018 na boisku przy ul. Świerkowej 1 można oglądać do końca września 30 spotkań baseballowych!

Udział w 1 lidze jest możliwy dzięki wsparciu samorządu wojewódzkiego i miasta Działdowa

Nadesłał: Zdzisław Ziółkowski

Fot: Zdzisław ZiółkowskiDodał: Benedykt Perzyński