Kultura, edukacja, sport 03.02.2020
Już wkrótce 8. Ogólnopolski Walentynkowy Turniej Baseballu o Puchar Starosty!

12 lutego br. odbędzie się 8. Ogólnopolski Turniej Walentynkowy Baseballu o Puchar Starosty Działdowskiego zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy Yankees Działdowo. Turniej będzie rozgrywany w ramach obchodów 100-lecia przyłączenia Działdowszczyzny do Polski.

W turnieju wezmą udział zespoły: „Orły” Gdańsk, „Fryga” Zajączkowo, „Lider” Miłomłyn, Tylice oraz „Yankees” Działdowo i będzie okazja dobrej zabawy oraz możliwość wykazania się umiejętnościami trenerom Kadry Województwa, Zdzisławowi Ziółkowskiemu i Andrzejowi Krzykowskiemu. Turniej Walentynkowy jest ostatnim sprawdzianem przed największą imprezą czyli 20. Jubileuszowym Międzynarodowym Halowym Turniejem Baseballu „Działdowo Cup 2020” o Puchar Prezydenta RP i pod Patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Nadesłał: Zdzisław Ziółkowski