Powiat Działdowski

A- A+

Baza noclegowa 05.12.2016

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zamieszczeniem lub aktualizacją swojej oferty w bazie noclegowej na terenie powiatu działdowskiego do zgłaszania się do Starostwa Powiatowego w Działdowie, ul. Kościuszki 3, pokój 10b w celu zaprezentowania swojej oferty. Po dostarczeniu pisemnego oświadczenia istnieje możliwość przesłania oferty lub propozycji zmian pocztą lub e-mailem: promocja@e-starostwo.pl


Ośrodek Kolonijny Danusia II (miejsc: 220)
http://www.koloninamazurach.pl
ul. Słoneczna 8
13-230 Lidzbark
23 696 14 92, 604 140 628
kontakt@jedrus.pl

Ośrodki kolonijne, wczasowe i wypoczynkowe

W obiekcie znajduje się 220 miejsc noclegowych. Ogrodzony ośrodek usytuowany jest w kompleksie lasów mieszanych, na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego, w obrębie Nadleśnictwa Lidzbark, przy jeziorze Lidzbarskim. Znajdują się w nim domki campingowe typu Mikołajki, wolnostojące, ogrzewane, przeznaczone dla sześciu osób, wyposażone w TV oraz łazienki (toaleta, umywalka, prysznic).

Ośrodek dysponuje rzutnikiem multimedialnym i nagłośnieniem plenerowym. Dzieci i młodzież zapraszane są na aktywny wypoczynek z elementami nauki podczas „Zielonej Szkoły”, a w czasie wakacji na wypoczynek w ramach kolonii letnich.

Do dyspozycji gości są: świetlica telewizyjna, sala dyskotekowa, świetlica do gier zręcznościowych ze stałami do ping ponga i piłkarzykami, świetlica na zajęcia z gier planszowych, sala kominkowa, boisko do piłki siatkowej, sprzęt pływający – rowery wodne, rowery turystyczne, dwa miejsca do rozpalania ognisk oraz plac zabaw.

Dla zapewnienia ciekawego, pełnego atrakcji oraz niezapomnianych wrażeń wypoczynku proponowany jest pobyt z gotowym programem, który obejmuje: wycieczki, imprezy integracyjne (ogniska, dyskoteki, karaoke, kinoteka), zajęcia sportowe (sprzęt wodny, rowery górskie) oraz zajęcia profilaktyczne (spotkania z terapeutą ds. uzależnień, pedagogiem).

Galeria


Ośrodek Wczasowy Danusia I (miejsc: 200)
http://www.osrodekdanusia.pl
Klonowo 82
13-230 Lidzbark
23 696 11 52, 604 980 914
kontakt@osrodekdanusia.pl

Ośrodki kolonijne, wczasowe i wypoczynkowe

W obiekcie znajduje się 200 miejsc noclegowych. Ośrodek jest położony w lesie na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego, nad brzegiem jeziora Lidzbarskiego. Cały obiekt jest ogrodzony i oświetlony. Na terenie obiektu dostępny jest bezpłatny, ogrodzony parking. Bez dodatkowych opłat na pobyt można zabrać ze sobą zwierzęta domowe. W Ośrodku Wczasowym Danusia organizowane są wczasy tygodniowe trwające od piątku do piątku.

Domki campingowe Plus o podwyższonym standardzie – 27 domków. Są to domki przeznaczone na pobyt 2, 3, 4 osób. Składają się one z jednego przestronnego pokoju i łazienki z prysznicem, toaletą i umywalką. W domkach tych również znajdują się dwa łóżka pojedyncze i jedna wersalka oraz telewizor LCD  i lodówka, a także szafa, stolik, krzesła. Przed każdym domkiem znajduje się ławeczka i zadaszona altanka, przy której można grillować.

Galeria

Domki campingowe o standardzie ekonomicznym – 10 domków. Są to domki przeznaczone na pobyt 2, 3, 4 osób. Składają się one z dwóch przechodnich pokoi i łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Domki te wyposażone są w telewizor i lodówkę. W domku znajdują się dwa łóżka pojedyncze i jedna wersalka oraz szafa, stolik, krzesła. Przed każdym domkiem znajduje się ławeczka i zadaszona altanka, przy której można grillować.

Galeria

Pawilon – w budynku tym znajduje się 14 pokoi. Są to pokoje 2- i 3- osobowe. 11 spośród 14 pokoi posiada taras z widokiem na jezioro Lidzbarskie. W każdym pokoju znajduje się łazienka po remoncie wyposażona w prysznic, toaletę i umywalkę.  W każdym pokoju znajduje się również lodówka, telewizor, szafa, stolik i krzesła.

Galeria

Villa Babie Lato – W budynku Villi Babie Lato znajduje się 15 pokoi. Są to pokoje o standardzie typowo hotelowym przeznaczone na pobyt 2 i 3 osób. Pokoje rozmieszczone są na piętrze i na parterze budynku. Pokoje na parterze posiadają zadaszony taras z widokiem na jezioro, natomiast pokoje na piętrze mają typowe balkony lub balkony typu francuskiego. Pokoje w Villi Babie Lato wyposażone są w telewizor LCD, lodówkę, barek kawowy z czajnikiem elektrycznym. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, toaleta, umywalką, suszarką, zestawem ręczników i mini kosmetyków.

Galeria

Ośrodek posiada prywatną plażę z kąpieliskiem i wypożyczalnią sprzętów wodnych. Na plaży do dyspozycji gości są leżaki i boisko do siatkówki plażowej oraz mini plac zabaw dla dzieci. Na terenie Ośrodka znajduje się także Klub Malucha (sala zabaw dla dzieci), dwa place zabaw, wypożyczalnia rowerów górskich, sklepik, sala bilardowa. Na terenie ośrodka organizowane są ogniska i grille przy muzyce dla gości pobytowych.

Galeria


Ośrodek Wczasowy LECH (miejsc: 148)
http://www.ow-lech.pl

Leśniczówka
13-230 Lidzbark
23 696 13 19, 23 696 13 44, 606 851 883
miroslawalech@wp.pl

Ośrodki kolonijne, wczasowe i wypoczynkowe

W obiekcie znajduje się 148 miejsc noclegowych. Ośrodek wczasowy „LECH” położony jest w kompleksie lasów mieszanych na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego, z dala od centrum Lidzbarka (ok. 2 km), w odległości 200 m od jeziora Lidzbarskiego i 600 m od strzeżonej plaży miejskiej, która została kompleksowo zmodernizowana w 2010 r.

Na ogrodzonym terenie ośrodka znajduje się 37 domków campingowych 4-osobowych. Każdy z węzłem sanitarnym i lodówką.

Na terenie ośrodka znajduje się: plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, stołówka serwująca domowe posiłki, kawiarenka z dostępem do internetu, sala TV, wypożyczalnia rowerów, stół do ping – ponga i piłkarzyki, miejsce przeznaczone na ognisko, sala dyskotekowa z nagłośnieniem i oświetleniem, molo wraz z wypożyczalnią łodzi (200 m od ośrodka). Istnieje możliwość zaparkowania samochodu obok domku bez dodatkowych opłat.

Galeria


Ośrodek Wczasowy „Perła” w Rynku Zespołu Szkół Zawodowych w Iłowie – Osadzie

Rynek
13-308 Mroczno

Informacje: ZSZ w Iłowie – Osadzie
ul. Leśna 10a
13-240 Iłowo – Osada
23 654 10 11, 609 200 872
zszilowo@mailbox.olsztyn.pl

Ośrodek Wypoczynkowy „Perła” położony jest nad Jeziorem Kiełpińskim w obrębie wsi Rynek, w gminie Grodziczno, w powiecie Nowe Miasto Lubawskie i stanowi własność Zespołu Szkół Zawodowych z siedzibą w Iłowie – Osadzie. Teren o powierzchni 1,18 ha położony jest wzdłuż północno – wschodniej linii brzegowej jeziora Kiełpińskiego. Na działce znajdują się: stołówka z kuchnią i zapleczem kuchennym, świetlica, 28 domków (15 murowanych, 13 drewnianych), sanitariat, pawilon sklepowy. Teren ośrodka jest ogrodzony i wyposażony w instalacje elektryczną i wodociągową.


Ośrodek Wypoczynkowo – Sportowy Hartek (miejsc: 200)
http://www.hartek.pl
Ostaszewo 88
13-324 Grodziczno
23 696 61 01, 601 355 733
hartek@hartek.pl

Ośrodki kolonijne, wczasowe i wypoczynkowe

W obiekcie znajduje się 200 miejsc noclegowych. Ośrodek położony jest w sosnowym lesie, nad brzegiem jeziora Hartowieckiego, w pobliżu Welskiego Parku Krajobrazowego oraz miejscowości Ostaszewo i Hartowiec.

Galeria

Poza usługami standardowymi – noclegami oraz wyżywieniem oferuje on: organizowanie imprez okolicznościowych, w tym wesel, przyjęć komunijnych, rocznic ślubu, imienin, urodzin oraz innych spotkań rodzinnych, ognisk z pieczeniem kiełbasek czy prosiaka, zaproszenie zespołu muzycznego, wynajęcie terenu rekreacyjnego lub jednej z trzech sal o powierzchni 260m2, 120m2 i mniejszej, klubowej dla ok. 30 osób na np.  szkolenia i prezentacje.

Galeria

Na terenie ośrodka znajdują się 44 drewniane domki letniskowe 2-, 4- i 6- osobowe rozmieszczone na obszarze ponad 3 ha oraz nowy plac zabaw dla dzieci. Do dyspozycji gości są: domki w różnym standardzie z łazienkami lub bez łazienek, 4 wygodne pokoje gościnne, z łazienką w budynku, natomiast łazienki damska i męska znajdują się w budynku recepcyjnym. Rozległy teren ośrodka gwarantuje turystom ciszę i spokój, bowiem domki rozmieszczone są w lesie w znacznej odległości od siebie.

Galeria

Minimalny czas wynajmu w sezonie – 7 dni od soboty od godz. 16.00 do soboty do godz. 10.00.

 • domek 2-os. (bez łazienki),
 • domek 2-os. z łazienką LUX (wersalka+1),
 • domek 4-os. bez łazienki (1-pokojowy),
 • domek 4-os. z łazienką (1-pokojowy),
 • domek 3-os. z łazienką i kuchenką (1 pokój),
 • domek 6-os. z łazienką (3-pokojowy),
 • domek 6-os. z łazienką i kuchenką (3-pokojowy).
Ośrodki kolonijne, wczasowe i wypoczynkowe

Ośrodek Hartek połączył się z sąsiednim Ośrodkiem Wczasowym Warmia, dzięki temu oferuje turystom większy wybór domków. Na terenie ośrodka znajduje się plaża z kąpieliskiem, ścieżka sportowo-korekcyjna, amfiteatr z dużym ogniskiem, świetlica, plac zabaw dla dzieci, boiska do siatkówki, piłki nożnej, koszykówki, tenis stołowy, a także wypożyczalnia sprzętu wodnego (łódki, kajaki, rowery wodne) i rowerów turystycznych.

Ośrodek zapewnia turystom pomoc w organizowaniu czasu wolnego m.in. wycieczek pod Grunwald i do Malborka, do skansenu w Olsztynku, Torunia, a także rejsu statkiem po Kanale Ostródzko – Elbląskim lub Jezioraku oraz spływów kajakowych po Drwęcy i Welu. Istnieje tu możliwość zamówienia autokaru.

W zakresie spływów kajakowych ośrodek oferuje:

 • wypożyczanie kajaków,
 • 10 kajaków i kapoki dla każdego kajakarza,
 • transport kajaków i kajakarzy,
 • ubezpieczenie na życzenie grupy.

Galeria


Ośrodek Wypoczynkowy „Dar serca”
http://www.darserca.za.pl
ul. Lipowa
13-230 Lidzbark
tel. 23 696 13 57

Ośrodki kolonijne, wczasowe i wypoczynkowe

W ośrodku znajduje się 96 miejsc noclegowych. „Dar Serca” to placówka z wieloletnimi tradycjami i doświadczeniem w turystyce rodzinnej, położona na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego, w lesie sosnowym, opodal jeziora Lidzbarskiego (300 m) i licznych szlaków turystycznych. Do centrum Lidzbarka jest ok. 1,5 km. Goście ośrodka mogą wędrować i jeździć rowerami po licznych ścieżkach krajoznawczych korzystając z wypożyczalni rowerów, pływać kajakami i rowerami wodnymi (wypożyczalnia sprzętu wodnego znajduje się na pobliskiej plaży), kąpać się w czystym jeziorze, spędzać czas na strzeżonej plaży z wieloma atrakcjami lub wędkować w bogato zarybionym jeziorze oraz wybierać się na grzybobrania. Ośrodek jest ogrodzony, oświetlony i strzeżony. Na jego terenie znajduje się sieć wodociągowa i 7 punktów czerpania wody. W centralnej części ośrodka zlokalizowany jest sanitariat, podzielony na część damską i męską z toaletą, umywalkami i prysznicami z dostępem do ciepłej wody. Sześć domków łącznie na ok. 30 os. wyposażono w kuchnie i sanitariaty.

Zakwaterowanie: domki 2-osobowe, drewniane (10 sztuk), domki 3-osobowe (5 sztuk), domki 4-osobowe (6 sztuk), domki „bliźniaki” (4 sztuki), domki 6-osobowe z łazienką i prysznicem (2 sztuki), domki 2-osobowe z łazienką i prysznicem (2 sztuki) oraz domek 3-osobowy z bieżącą wodą. Domki są wyposażone w lodówki i czajniki elektryczne. Istnieje również możliwość wypożyczenia butli gazowej lub grilla. Osobom zainteresowanym całodziennym wyżywieniem oferowane są tanie i smaczne posiłki w pobliskiej stołówce lub na zamówienie z bezpośrednią dostawą do ośrodka (catering). Do ośrodka zapraszane są całe rodziny, dla dzieci oferowane są specjalne zniżki i możliwość korzystania z placu zabaw. Osoby zmotoryzowane mogą parkować pojazdy obok domków. Obiekt jest przyjazny zwierzętom – nie pobierane są dodatkowe opłaty za pobyt pupili, wymagana jest jedynie aktualna książeczka szczepień oraz smycz.

Galeria


Ośrodek Wypoczynkowy „Pod Lipami” (miejsc: 500)
http://www.podlipami.mazury.pl
http://www.facebook.pl/lidzbark
ul. Lipowa 46
13-230 Lidzbark
23 696 12 49
kontakt@podlipami.mazury.pl

Ośrodki kolonijne, wczasowe i wypoczynkowe

W obiekcie znajduje się 500 miejsc noclegowych. Ośrodek Wypoczynkowy „Pod Lipami” znajduje się w Lidzbarku na Mazurach. W odległości 50 m od niego jest jezioro Lidzbarskie oraz nowoczesna plaża miejska z wodnymi atrakcjami oraz przystanią, gdzie można wynająć łodzie, kajaki oraz rowery wodne. Obiekt jest jednym z największych ośrodków turystycznych w województwie warmińsko-mazurskim.

Dla gości przygotowane są pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami i TV.

Galeria

Na terenie obiektu znajdują się: restauracja, kawiarenka, trzy wielofunkcyjne, klimatyzowane sale szkoleniowe, boisko wielofunkcyjne, boisko do siatkówki plażowej i piłki nożnej, utwardzone boisko do koszykówki, świetlica, scena plenerowa i miejsce do organizowania imprez do 1000 osób, krąg do rozpalania ognisk, sala dyskotekowa oraz bezpłatny parking dla autokarów i samochodów gości. Jest też sala multimedialna i park linowy. Ośrodek dysponuje też wypożyczalnią rowerów turystycznych oraz sprzętu sportowego np. do Nordic Walkingu.

Galeria

Dodatkową atrakcją  może być biesiada grillowa, ognisko mazurskie, aktywny pakiet: quady, zorbing, paintball, segway, team building, strzelnica oraz wiele innych.


Ośrodek Wypoczynkowy w Rynku Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1  w Działdowie (miejsc: 48)

Rynek
13-308 Mroczno

Informacje: Zespół Szkół Zawodowych nr 1
ul. Pocztowa 6
13-200 Działdowo
23 697 27 57
zsznr1@hot.pl

Ośrodki kolonijne, wczasowe i wypoczynkowe

W obiekcie znajduje się 48 miejsc noclegowych. Ośrodek położony jest na wzgórzu w lesie. Okna domków skierowane są w stronę jeziora Kiełpińskiego. Do jeziora schodzi się schodami lub po skarpie bezpośrednio na pomost należący do ośrodka. Kompleks ośrodka tworzą: budynek socjalny z poddaszem użytkowym, w którym znajduje się świetlica, sanitariaty, prysznic, pomieszczenia magazynowe, pokój kierownika oraz garaże. Budynek socjalny wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągową i kanalizację. Kran z wodą z wodociągu znajduje się przy budynku socjalnym.

Zakwaterowanie:

 • 8 drewnianych domków letniskowych wyposażonych w instalację elektryczną, w każdym domku znajduje się kuchenka gazowa z gazem na butlę oraz lodówka,
 • 6 domków 6-osobowych na słupach betonowych,
 • 2 domki 4-osobowe na słupach betonowych.

Do dyspozycji wczasowiczów są: kajak, 2 łódki (kamizelki ochronne i koła ratunkowe) i 2 rowery.

Galeria


Camp Mazury

ul. Lipowa 51a, 13-230 Lidzbark

tel. 23 696-12-49

e-mail:  rezerwacje@campmazury.pl

 

 

Ośrodki kolonijne, wczasowe i wypoczynkowe

Camp Mazury to wyjątkowe kolonie stworzone z myślą o dzieciach w wieku 6-12 lat. Realizowane w przepięknej mazurskiej scenerii w doskonale wyposażonym Ośrodku Halo Mazury zlokalizowanym w centralnej części kompleksu Welskiego Parku Krajobrazowego w miasteczku Lidzbark w powiecie działdowskim. Kolonie są usługą stworzoną przez firmę rodzinną posiadającą wieloletnie doświadczenie w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Wszelkie atrakcje, zabawy i sprzęty dostosowane są do użytku dzieci w przedziale wiekowym 6-12 lat.  W 2019 roku naszym gościom proponujemy sześć fantastycznych pakietów pobytowych:

Zdobywcy Przygód–  w tym pakiecie dzieci przeżyją niezapomniane przygody traperskie, wodne, integracyjne i aktywne. Koloniście będą mogli poczuć namiastkę rajdu Dakar jeżdżąc na quadach i gokartach. Poczują się jak wojownicy ćwicząc celność na strzelnicy, torze łuczniczym oraz w terenowej strzelnicy paintballowej by na kocu zmierzyć się podczas Archery Game. Sróbują też unosić się na powierzchni wody w kuli wodnej oraz przyprawią się o zawrót głowy podczas zabawy kuli sferycznej zorbie. Będą się wspinać po ścianie oraz w parku linowym. Dodatkowo nawiążą nowe znajomości i zbudują relacje przyjacielskie podczas zajęć integracyjnych, dyskotek oraz Zumba Party. Zdobywcy Przygód to program dla prawdziwych poszukiwaczy przygód!

Szczegóły programu:

https://campmazury.pl/pl/kolonie/17/zdobywcy-przygod

 Zdobywcy Talentów – program ten przeznaczony jest dla dziewczynek w wieku 7-10 lat poszukujących swoich pasji. Podczas pobytu uczestniczki rozwiną swoje umiejętności, nauczą się kreatywnego myślenia oraz odkryją nowe talenty. Wspólnie upieką pizzę i ciasto, przygotują sałatkę owocową oraz warzywną. Będą też tańczyć, malować, projektować i fotografować. Zdobywczynie Talentów zażyją też sportu i rekreacji podczas kąpieli w basenie, pikniku plażowego, ognisk i dyskotek. Zaplanowano też zabawy podczas Dnia Super Aktywnego, a więc zorbing, quady, wspinaczka czy park linowy. Zdobywcy Talentów to idealny sposób na rozwój kulturowych zainteresowań dzieci oraz promocję zdrowego stylu życia poprzez aktywne zabawy. Więcej informacji o programie na stronie

https://campmazury.pl/pl/kolonie/18/zdobywcy-talentow.

Zdobywcy Lasu – Adventure – jest to propozycja dla dzieci w wieku 10-12 lat, które uwielbiają wycieczki piesze oraz rowerowe, a także różne formy aktywnego wypoczynku w otoczeniu lasów, łąk i parków. Dla Zdobywców Lasu przygotowano szereg wyjazdów rowerowych różnymi szlakami, przygodową grę terenową po zmierzchu, wodną przejażdżkę pontonem, a także zajęcia wspomagające celność- strzelanie z łuków, wiatrówek, Archery Game. Nie zabraknie też cieszących się największą popularnością atrakcji  super aktywnych, czyli quadów, segwaya, zorby, parku linowego oraz wspinaczki skałkowej. Całość dopełnią zajęcia ogólno-obozowe, np. dyskoteki, rekreacja w basenie, piknik plażowy czy ognisko. Zdobywcy Lasu to pakiet  pozwalający na aktywny wypoczynek przy jednoczesnym podziwianiu wspaniałej mazurskiej przyrody.

Szczegóły programu:

https://campmazury.pl/pl/kolonie/22/zdobywcy-lasu-adventure

Zdobywcy Sprawności – to propozycja dla najmłodszych kolonistów w przedziale wiekowym 6-9 lat. Program kolonii stworzono tak, aby bezpiecznie i z pomysłem wprowadzić dzieci w nieznany dotąd świat obozowy. Podczas pobytu dzieci nauczą się samodzielności poprzez zdobywanie następujących sprawności: Porządnickiego, Sobieradka, Artysty, Konstruktora, Wodniaka, Przyrodnika i Sportowca. Wśród atrakcji dla juniorów przewidziano: wspinaczkę skałkową, zabawy w kuli sferycznej zorbie i w kuli wodnej, przejażdżki na elektrycznym dwukołowcu, zajęcia plastyczne i konstruktorskie, piknik z nauką rozstawiania namiotu, rozgrywki gier planszowych oraz szereg zajęć ogólnocampowych. Program Zdobywcy Sprawności to wymarzony start w magiczną kolonijną rzeczywistość.

Szczegóły programu:

https://campmazury.pl/pl/kolonie/23/zdobywcy-sprawnosci

Zdobywcy Sportu Active – to pakiet dla dzieci w wieku 7-12 lat, które chcą rozwinąć swoje pasje sportowe oraz mają niespożyte pokłady energii. Uczestnicy spróbują swoich sił w wielu różnorodnych dyscyplinach grupowych i indywidualnych, takich jak skimboarding, SUP, windsurfing, tenis ziemny, łucznictwo czy wspinaczka. Poprzez gry zespołowe (siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, hokej na trawie) uczestnicy poprawią kondycję oraz rozwiną ducha pozytywnej rywalizacji. Rozrywki naszym sportowcom dostarczą zabawy super aktywne, np. w zorbie, w kuli wodnej, w parku linowym czy na torze quadowym jak i zajęcia ogólnocampowe takie jak dyskoteki, ogniska, zabawy w basenie. To tylko namiastka przygotowanych dla dzieci atrakcji! Program Sport-Active jest pełen gier i ruchu na świeżym powietrzu. Z pewnością w niejednym koloniście rozbudzi miłość do aktywnego spędzania czasu. Więcej informacji o programie na stronie:

https://campmazury.pl/pl/kolonie/19/zdobywcy-sportu-active

Zdobywcy Sportu – Piłka Nożna – program przygotowany z myślą o małych miłośnikach zmagań na murawie. Na każdy dzień zaplanowano dwa treningi, które będą wspierać rozwój kondycji, techniki i motoryki naszych piłkarzy. Uczestnicy stworzą prawdziwą drużynę, w której każdy posiada określoną, ważną rolę do spełnienia. Pamiętamy też o odpoczynku, który wypełniony  będzie mnóstwem atrakcji- zajęciami na strzelnicy paintballowej i łuczniczej, zabawami z wyrzutniami NERF, rozgrywkami Archery Game oraz zabawami podczas Dnia Super Aktywnego (segway, quad czy wspinaczka skałkowa). Program Zdobywcy Sportu-Piłka Nożna to idealna propozycja dla młodych pasjonatów zmagań futbolowych łącząca rozwój umiejętności oraz fantastyczną zabawę. Więcej informacji o programie na stronie:https://campmazury.pl/pl/kolonie/20/zdobywcy-sportu-ndash-pilka-nozna

Link do filmu promocyjnego kolonii:

https://www.youtube.com/watch?v=08XogSyYC88

Dodatkowe informacje na temat oferty znajdują się na strony internetowej www.campmazury.pl. Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku:

https://www.facebook.com/campmazury.

Galeria


Dodał: Benedykt Perzyński