Kultura, edukacja, sport 07.07.2022
Podsumowanie maratonu wędkarskiego pod Patronatem Starosty Działdowskiego

W dn. 02-03 lipca 2022 r. odbyły się Zawody spławikowo – gruntowe (Maraton), zorganizowane przez OTW Koło Nr 6 „SANDACZ” w Działdowie pod Patronatem Starosty Działdowskiego.

Zbiórka zawodników miała miejsce o godz. 14:00 pod wiatką w Rybnie Kol. Skład sędziowski: sędzia główny Stanisław Smoliński, zastępca Robert Sawula i sekretarz Andrzej Pawłowski. Po odprawie zawodnicy rozeszli się na rozlosowane stanowiska. Zawody, poprzedzone nęceniem, rozpoczęły się o 15:30 i trwały przez całą noc do 11:30, z przerwą na kolację. Po zakończeniu zawodów odbyło się ważenie i mierzenie złowionych ryb.

W uroczystym wręczeniu nagród uczestniczyli również przedstawiciele Zarządu Powiatu Działdowskiego: wicestarosta Krzysztof Aurast i etatowy członek zarządu Janusz Kaczmarek oraz wójt Tomasz Węgrzynowski.

Protokół z zawodów poniżej:

Podsumowanie maratonu wędkarskiego pod Patronatem Starosty Działdowskiego

Więcej zdjęć na stronie internetowej:

Nadesłał: Stanisław Smoliński

/zdjęcie główne przedstawia dwie kobiety i trzech mężczyzn/

Fot: S. SmolińskiDodał: Benedykt Perzyński