Społeczeństwo i środowisko 21.07.2023
Powiatowe obchody Święta Policji w Działdowie

20 lipca 2023 r. na dziedzińcu zamkowym w Działdowie obchodzone były powiatowe Święto Policji, przypadające zgodnie ustawą sejmową na dzień 24 lipca. To święto jest okazją do przyznania awansów, nominacji, odznaczeń i podziękowań. Władze powiatowe w tym dniu reprezentowali: starosta Paweł Cieśliński i etatowy członek zarządu Janusz Kaczmarek.

Awanse:

na stopień komisarza podkom. Artur Zajączkowski,

na stopień starszego aspiranta asp. Artur Niewidziała,

na stopień aspiranta mł. asp. Ireneusz Kruszewski, mł. asp. Cezary Urbaniak, mł. asp. Agnieszka Żuchowska, mł. asp. Paweł Żuchowski.

na stopień sierżanta sztabowego st. sierż. Michał Lech,

na stopień starszego sierżanta sierż. Mateusz Kaczmarski, sierż. Patryk Kmiecik, sierż. Adam Osowski.

Ponadto awansowali przed terminem:

na stopień starszego aspiranta asp. Tomasz Żarnowski,

na stopień sierżanta sztabowego st. sierż. Sebastian Rząp, st. sierż. Jakub Zajączkowski,

na stopień starszego sierżanta sierż. Ewa Moszczyńska.

Gratulujemy awansów!

BP

Fot: Materiał filimowy i zdjęcie: Marcin Ostrowski (MD)Dodał: Benedykt Perzyński