Społeczeństwo i środowisko 17.03.2022
Podsumowanie Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego „English Rules”

16 marca br. w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Działdowie odbyła się kolejna edycja Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego „English Rules” dla uczniów klas ósmych szkól podstawowych, pod patronatem Starosty Działdowskiego.

Zwyciężczyniami konkursu zostały: Julia Karska, Karolina Świątek, Kornelia Szerszeń i Laura Lorkowska.

Fundatorzy nagród i upominków: Powiat działdowski, Wydawnictwo Oxford University Press i Wydawnictwo Pearson. Słodki poczęstunek ufundowała Manufaktura Ptyś.  Organizatorzy konkursu  otrzymali też wsparcie finansowe od Rady Rodziców II Liceum Ogólnokształcącego  im. Jana Pawła II w Działdowie  oraz pomoc dyrekcji i pracowników administracji szkoły w organizacji przedsięwzięcia.

Nagrody i upominki wręczyli uczestnikom:  starosta Paweł  Cieśliński, naczelnik WEZKSiWzO Marlena Perzyńska oraz dyrektor II LO Ewa Raciborska.

Informacja: II LO w Działdowie

/zdjęcie główne przedstawia grupę uczestników/

Fot: II LO w DziałdowieDodał: Benedykt Perzyński