Kultura, edukacja, sport 11.07.2019
Promocja najnowszej książki Elżbiety Zakrzewskiej

8 lipca br. w działdowskiej MBP odbyła się promocja najnowszej książki Elżbiety Zakrzewskiej: Zagadka sprzed lat. Powieść z Działdowem w tle wydanej przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Działdowskiej. Fragmenty jej książki czytali Marcin Ostrowski i Hubert Anaczkowski.

Elżbieta Zakrzewska – urodziła się w Działdowie. Publikowała w „Roczniku Działdowskim” i olsztyńskim Czasopiśmie „VariArt” W 2015 r. ukazał się Portfel literacki zawierający jej publikację: Dzień z życia miasteczka. W tym samym roku ukazał się jej tom wspomnień: Moja Młyńska wydany własnym sumptem, w 2017 r. opublikowała zbiór opowiadań: Obrazki działdowskie, natomiast w 2019 r. promowaną właśnie  powieść: Zagadka sprzed lat. Powieść z Dzialdowem w tle.

Fot: MBP DziałdowoDodał: Benedykt Perzyński