Społeczeństwo i środowisko 28.03.2024
Podpisanie umowy na przebudowę drogi powiatowej nr 1351N na odcinku Chełsty – Ciechanówko

27 marca br. w Starostwie Powiatowym w Działdowie podpisana została umowa pomiędzy Powiatem Działdowskim/Powiatowym Zarządem Dróg w Działdowie, reprezentowanym przez dyrektora PZD Krzysztofa Chylińskiego, a  wykonawcą, czyli Przedsiębiorstwem Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. z Mińska Mazowieckiego reprezentowanym przez dyrektora Oddziału Robót Drogowych w Nidzicy Pawła Kowalskiego.

Wartość inwestycji: 1 887 542,13 zł brutto, z czego dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład. Program Inwestycji Strategicznych (Edycja 6 PGR) wyniosło 1 849 791,29 zł brutto, zaś środki Powiatu Działdowskiego to 37 750,84 zł brutto.

/zdjęcie główne przedstawia dwóch mężczyzn podpisujących umowę/

Fot: Dominika SalwińskaDodał: Benedykt Perzyński