Powiat Działdowski

A- A+

Kultura, edukacja, sport 17.06.2019
Przed wielkim finałem!

W tegorocznej edycji Mistrzostw Województwa Ogólnopolskiego Turnieju LZS „Piłkarska Kadra Czeka” zaplanowano półfinały systemem pucharowym. W wyniku losowania par półfinału  nasze dziewczęta trafiły na zespół Szkoły Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy, gdzie gospodarzem były nasze przeciwniczki. Od początku spotkanie było dość wyrównane a mimo to po naszych prostych błędach przeciwniczki zdobyły szybko dwie bramki i byliśmy w niezłych opałach. Dziewczęta nie składały broni i coraz częściej gościły pod bramką przeciwniczek marnując dwie dogodne sytuacje, co zakończyło się…trzecią bramką dla zespołu z Prątnicy.  Mimo to w dalszym ciągu atakowaliśmy, co zaowocowało bramką w ostatniej minucie pierwszej połowy autorstwa Kariny Kruszewskiej.

Galeria

Druga polowa to już koncert w wykonaniu naszych dziewcząt a strzelanie rozpoczęła Zuzanna Gmurczyk, chwilę później był już remis po składnej akcji naszego zespołu i skutecznym wykończeniu przez Karinę Kruszewską. Z minuty na minutę przewaga naszego zespołu rosła a kolejne bramki strzelały Zuzanna Gmurczyk, Karina Kruszewska i ostatnią Aleksandra Gromke ustalając wynik spotkania 6:3 dla naszego zespołu i zapewniając nam udział w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju LZS „Piłkarska Kadra Czeka”, który odbędzie się 18 czerwca w Wikielcu (gmina Iława)

Galeria

Zagraliśmy w składzie: Roksana Markowska, Kamila Zawalich, Zuzanna Stachowiak, Weronika Anbo, Dominika Dreszler, Aleksandra Gromke, Dżesika Gutowska, Martyna Gmurczyk, Zuzanna Gmurczyk, Karina Kruszewska, Agnieszka Gromke, Hanna Wiśniewska, Zuzanna Koczkodon, Wiktoria Bandachowska.

Galeria

Nadesłał: Grzegorz Efczyński

Dodał: Benedykt Perzyński