Społeczeństwo i środowisko 09.05.2019
Przedsiębiorco! Weź udział w misji gospodarczej!

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza wszystkich przedsiębiorców z regionu do udziału w wielobranżowej przyjazdowej misji gospodarczej  dla przedsiębiorców z Austrii i Niemiec, której celem jest m. in. wsparcie w nawiązaniu relacji biznesowych z przedsiębiorcami z regionu Warmii i Mazur, prezentacja potencjału gospodarczego województwa pod kątem pozyskania partnerów eksportowej wymiany handlowej oraz budowanie wizerunku Warmii i Mazur jako regionu atrakcyjnego w zakresie bezpośrednich inwestycji zagranicznych jak również wiarygodnego partnera biznesowego.

Część konferencyjna oraz spotkania B2B odbędą się 29 maja br. w  Hotelu Kur***  przy ul. Kajakowej 2 w Olsztynie. Zapisy przyjmowane będą do 22 maja br.

Szczegóły oraz karta zgłoszeniowa na stronie internetowej: