Społeczeństwo i środowisko 23.08.2024
Spotkanie z byłym premierem Mateuszem Morawieckim w Starostwie Powiatowym  w Działdowie

23 sierpnia br. były premier, a obecnie poseł RP Mateusz Morawiecki, wraz z posłem RP Robertem Gontarzem, po złożeniu wieńca pod Obeliskiem-Krzyżem upamiętniającym mord więźniów na terenie byłego kompleksu obozowego KL Soldau przy ul. Grunwaldzkiej w Działdowie i konferencji prasowej, złożyli wizytę w Starostwie Powiatowym w Działdowie. Tu, przy udziale starosty Pawła Cieślińskiego, wicestarosty Krzysztofa Aurasta oraz przewodniczącego rady powiatu Michała Struzika, wójta gminy Działdowo Mirosława Zielińskiego, burmistrza miasta Grzegorza Mrowińskiego i przewodniczącego rady gminy Rybno Sylwestra Kasprowicza, odbyła się rozmowa dotycząca inwestycji powiatowych i gminnych, zrealizowanych za rządów premiera Mateusza Morawieckiego w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład.

BP

Fot: Benedykt PerzyńskiDodał: Benedykt Perzyński