Społeczeństwo i środowisko 04.04.2022
Starosta Paweł Cieśliński wśród prelegentów Ogólnopolskiej Konferencji „Odkodowany Biznes, Odkodowany Samorząd” w Tarnowie Podgórnym!

W dniach 30-31 marca br. starosta Paweł Cieśliński wraz z towarzyszącym mu wójtem Rybna Tomaszem Węgrzynowskim, wzięli udział w Ogólnopolskiej Konferencji „Odkodowany Biznes, Odkodowany Samorząd” w Tarnowie Podgórnym. To dwudniowe wydarzenia adresowane było do samorządowców i przedsiębiorców. Prowadzącym panele, które odbyły się w Hotelu 500, byli: redaktor naczelny Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota” Janusz Król oraz Tomasz Telesiński ze Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolskich, zaś referentami m. in.: senator RP i prezes Związku Miast Polskich Zygmunt Frankiewicz, senator RP Wadim Tyszkiewicz, przewodnicząca misji „Klimatyczno-neutralne i inteligentne miasta” przy Komisji Europejskiej Hanna Gronkiewicz-Waltz, przewodniczący Rady Forum Obywatelskiego Rozwoju Leszek Balcerowicz, główny ekonomista i wiceprezes Fundacji Forum Obywatelskiego Rozwoju Sławomir Dudek.

W drugim dniu konferencji, w Panelu I, swój referat wygłosił starosta Paweł Cieśliński, omawiając narzędzia wsparcia dla inwestora i przedsiębiorcy w powiecie działdowskim w okresie wychodzenia z pandemii.

BP

/zdjęcie przedstawia trzech mężczyzn/