Kultura, edukacja, sport 07.09.2021
Tegoroczna, trzecia edycja Festiwalu „Młodzi mają głos” za nami!

Zostały wspaniałe wspomnienia, przyjaźnie, wzruszenia i przede wszystkim nowe doświadczenia muzyczne. Nasi uczestnicy do tej pory żyją wydarzeniami z poprzedniego tygodnia. Na pytanie „Jak czułeś się na wyjeździe?” bez wątpienia każdy odpowiada: Odlotowo! Mimo zużytych strun głosowych, wszyscy czujemy się mega zmotywowani do kolejnych wyzwań, zwłaszcza do czwartej edycji festiwalu! Tych doznań nie byłoby, gdyby nie kilka ważnych osób, których chcieliśmy Wam jeszcze raz przypomnieć.

Specjalne podziękowania kierujemy do Starosty Działdowskiego Pawła Cieślińskiego – naszego Patrona Honorowego i całego Zarządu Powiatu Działdowskiego, Naczelników: Marleny Perzyńskiej oraz Piotra Utraty, Rady Powiatu Działdowskiego z Michałem Struzikiem na czele, Zarządu Województwa  Warmińsko-Mazurskiego , burmistrza naszego miasta Grzegorza Mrowińskiego, Sławomira Rutkowskiego Dyrektora MDK, Edyty i Piotra Dembińskich, Zbigniewa Kocieli, Barbary i Zbigniewa Szymańskich, Małgorzaty Szerszyńskiej oraz Marcina Ostrowskiego.

Dziękujemy również tym, którzy stworzyli nam możliwość wspólnego śpiewania i podzielenia się kawałkiem naszego życia oraz miłością do muzyki: Dance i Stachowi Czeczotom, Pawłowi Stawińskiemu, Jakubowi Neske, Kasi Sawiak, Ewie Maleńczyk, Zbyszkowi Chrzanowskiemu, Robertowi Mirońskiemu Tomaszowi Mularczykowi a także wyjątkowej Katarzynie Kropidłowskiej! Dziękujemy także Krzysztofowi Chylińskiemu za piękne zdjęcia. Nasze piękne festiwalowe grafiki stworzyła Kamila Kielmann a nad stroną medialną czuwała Patrycja Szczęsna. Nie możemy się doczekać kolejnej edycji i mamy nadzieję, że Państwo również!

Nadesłała: Patrycja Szczęsna

/zdjęcie główne przedstawia grupę osób na scenie/

Fot: Krzysztof ChylińskiDodał: Benedykt Perzyński