Kultura, edukacja, sport 14.09.2022
Termomodernizacja budynku dydaktycznego przy Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie – podpisanie umowy!

8 września 2022 r. w Zespole Szkół w Malinowie została zawarta umowa na realizację robót budowlanych w ramach inwestycji „Termomodernizacja budynku dydaktycznego przy Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie” pomiędzy Powiatem Działdowskim/Zespołem Szkół w Malinowie a firmą Andrzej Kamiński Usługi Ogólnobudowlane i Konserwacja Zabytków KAMIX z Działdowa. Zadanie zostanie zrealizowane za kwotę 4 342 859,49 zł i współfinansowane jest ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Zakres prac obejmuje między innymi docieplenie ścian zewnętrznych i stropodachu, wymianę okien i drzwi wejściowych, wymianę oświetlenia na energooszczędne, przebudowę instalacji grzewczych, montaż instalacji fotowoltaicznej.
Wykonawca zobowiązany jest wykonać przedmiot umowy w terminie 290 dni od dnia zawarcia umowy.

Nadesłał: Piotr Dercz

Fot: ZS w MalinowieDodał: Benedykt Perzyński