Kultura, edukacja, sport 05.10.2022
Warsztaty integracyjne dla uczniów lidzbarskiego Zespołu Szkół im. Władysława Jagiełły

Przez cztery październikowe poniedziałki młodzież z Zespołu Szkół im. Króla Władysława Jagiełły w Lidzbarku będzie uczestniczyła w Warsztatach Integracyjnych, odbywających się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Po trudnym okresie nauki zdalnej i izolacji społecznej relacje międzyludzkie zaczęły zanikać. Aby odbudowywać oraz wzmacniać kontakty rówieśnicze czy interakcje społeczne, pracownicy ośrodka kultury przygotowali spotkania, podczas których uczniowie będą pracować nad poprawnymi relacjami (zarówno z rówieśnikami jak i z osobami dorosłymi), budować wzajemny szacunek, a także wzmacniać poczucie własnej wartości. 3 października odbyła się pierwsza tura zajęć, które wykorzystują nowoczesne narzędzia animacyjne, maksymalnie aktywizujące uczestników.

Nadesłała: Paulina Sekita

/zdjęcie główne przedstawia uczestników wydarzenia/

Fot: ZS w LidzbarkuDodał: Benedykt Perzyński