Kultura, edukacja, sport 02.10.2019
Yankeesi Działdowo zagrają o brąz w Bałtyckiej Lidze Baseballu

29 września br. Yankeesi Działdowo walczyli o awans do finału największej ligi baseballu w Polsce  z Piratami Władysławowo. Mecz odbył się na boisku LLB w Kutnie. Mimo dobrej gry ulegli faworytom do złotego medalu, Piratom 3:11 i 1:11, i walczyć będą o medal brązowy ze zwycięzcą meczu Stal BIS Kutno vs Dęby Osielsko. W meczu wystąpili: Marcin Morawski, Damian Zaczkowski, Bartosz Gajtkowski, Kamil Olichwier, Radosław Reluga, Łukasz Przybułek, Daniel Wójcik, Damian Balicki, Mateusz Banach, Filip Nowakowski. Trener:  Aneta Prusak. Mecz o medal brązowy jest planowany na 12 października, natomiast już  13 października, na boisku przy ul. Świerkowej 1 w Działdowie, zmierzą się z drużyną żołnierzy Battle Group Poland NATO.

Udział Yankees Działdowo w rozgrywkach Bałtyckiej Ligi Baseballu dzięki wsparciu Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Burmistrza Miasta Działdowo i Powiatu Działdowskiego.

Yankeesi Działdowo zagrają o brąz w Bałtyckiej Lidze Baseballu

Nadesłał: Zdzisław Ziółkowski