Kultura, edukacja, sport 09.10.2020
Zapraszamy do korzystania z platformy IBUK Libra – czytelnia on-line!

W ramach upowszechniania czytelnictwa oraz lepszego dostępu do książek Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Działdowie należąca do Konsorcjum Bibliotek Pedagogicznych Polski Północnej, za pośrednictwem platformy IBUK LIBRA oferuje swoim czytelnikom dostęp do polskiego serwisu książek elektronicznych IBUK Libra.

IBUK Libra to czytelnia internetowa, która udostępnia bezpłatny, całodobowy dostęp on-line do bogatego wyboru publikacji największych polskich wydawców akademickich, profesjonalnych i popularnych z zakresu humanistyki, nauk społecznych, ekonomicznych, matematyczno-przyrodniczych, prawnych, medycyny i in.

Warunki korzystania:

• Jeśli jesteś naszym czytelnikiem zgłoś się po kod PIN do Biblioteki lub napisz do nas – prześlemy Ci kod e-mailem!
  • Jeśli jeszcze nie jesteś naszym czytelnikiem, dołącz do grona czytających – zapisz się, odbierz kod dostępu do bazy i czytaj do woli.

Zalety e-czytelni Ibuk Libra:

• robisz własne notatki bezpośrednio w książce
  • dodajesz zakładki
  • tagujesz ważne fragmenty i zakreślasz kolorami
  • wyszukujesz w podręczniku słowa i frazy
  • masz własną e-półkę z książkami
  • możesz wybierać spośród wielu publikacji w języku polskim

Wejdź na: www.libra.ibuk.pl i czytaj całą dobę z każdego miejsca i urządzenia.

Zapraszamy do korzystania z platformy IBUK Libra – czytelnia on-line!