Powiat Działdowski

A- A+

Kultura, edukacja, sport 05.02.2021

Starosta Działdowski zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym: „PRZYRODA POWIATU DZIAŁDOWSKIEGO W BARWACH CZTERECH PÓR ROKU”

W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec powiatu działdowskiego zajmujący się fotografią amatorsko lub profesjonalnie, który chce zrobić fotografie zawierające walory krajobrazowe oraz przyrodnicze charakterystyczne dla powiatu działdowskiego i związane z jego położeniem geograficznym, przedstawione w czterech porach roku.

Do konkursu należy zgłosić komplet czterech zdjęć przedstawiających walory krajobrazowe oraz przyrodnicze powiatu działdowskiego w czterech porach roku: wiosną, latem, jesienią, zimą. Każde zdjęcie może przedstawiać inny krajobrazy lub element przyrody.
Fotografie mogą zostać wykonane w okresie trwania konkursu lub pochodzić ze zbiorów uczestnika z zastrzeżeniem, że muszą przedstawiać aktualny wizerunek fotografowanego obiektu lub miejsca.

Na zwycięzców w dwóch kategoriach czekają atrakcyjne nagrody!!!
Nagrodzone lub wyróżnione fotografie posłużą do niekomercyjnej promocji Powiatu Działdowskiego, m.in. w folderach, ulotkach, plakatach, kalendarzach oraz na stronach internetowych i w mediach społecznościowych.

Termin nadsyłania prac mija 31 października 2021 r.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 23 697 59 67 lub mailowo pod adresem: kultura@e-starostwo.pl

Do pobrania:

Regulamin Konkursu wraz z formularzami zgłoszeniowymi.

Dodał: Benedykt Perzyński