Kultura, edukacja, sport 22.01.2024
Zaproszenie do udziału w konkursie fotograficznym „Powiat działdowski – moje miejsce na Ziemi”

Zarząd Powiatu Działdowskiego zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym: „Powiat działdowski – moje miejsce na Ziemi

W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec powiatu działdowskiego zajmujący się fotografią amatorsko lub profesjonalnie, który wykona fotografie przedstawiające miejsca postrzegane przez uczestnika konkursu jako wyjątkowe i charakterystyczne dla powiatu działdowskiego. Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci i młodzież do 18. roku życia oraz osoby dorosłe.

Do konkursu należy zgłosić nie więcej niż cztery zdjęcia przedstawiające między innymi krajobrazy, elementy przyrody ożywionej i nieożywionej, obiekty architektoniczne oraz atrakcje turystyczne położone na terenie powiatu działdowskiego. Fotografie mogą zostać wykonane w okresie trwania konkursu lub pochodzić ze zbiorów uczestnika, ale muszą przedstawiać aktualny obraz fotografowanego miejsca.

Na zwycięzców w każdej  kategorii czekają atrakcyjne nagrody!!!

Nagrodzone lub wyróżnione fotografie posłużą do niekomercyjnej promocji Powiatu Działdowskiego, m.in. w folderach, ulotkach, plakatach, kalendarzach oraz na stronach internetowych i w mediach społecznościowych.

Szczegółowe zasady udziału w konkursie określa Regulamin.

Termin nadsyłania prac mija 30 września 2024 r.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 23 697 59 67 lub pod adresem e-mail: kultura@e-starostwo.pl