Społeczeństwo i środowisko 19.09.2019
Zaproszenie na konferencję „Inteligentny rozwój Warmii i Mazur”

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza do udziału w konferencji „Inteligentny rozwój Warmii i Mazur”, która odbędzie się 2 października br. w Hotelu Villa Pallas w Olsztynie. Rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 12:00.

Konferencja poświęcona będzie wymianie doświadczeń i poglądów przedstawicieli świata nauki, biznesu oraz samorządu województwa na temat rozwoju przedsiębiorstw na Warmii i Mazurach. Poruszone zostaną kwestie zmian w koniunkturze gospodarczej województwa warmińsko-mazurskiego i ich wpływu na sektor przedsiębiorczości, wyzwań stojących przed firmami z naszego regionu, możliwości wsparcia przedsiębiorstw funduszami Unii Europejskiej na lata 2021-2027, a także zasad identyfikacji kolejnych inteligentnych specjalizacji województwa.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 25 września br.

Szczegóły, formularz zgłoszeniowy i agenda spotkania na stronie internetowej: