Wydarzenia 27.04.2023
Zaproszenie na Warsztaty Garncarskie „Palec drąży skałę”

Stowarzyszenie Dzieci Twardowskiego i Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie serdecznie zapraszają mieszkańców powiatu działdowskiego na bezpłatne warsztaty garncarskie. Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli wykonać formy użyteczne- misy, patery, a przy okazji zanurzyć się w zmysłowych doznaniach pracy z gliną.

Zachęcamy do udziału w warsztatach, które uczą cierpliwości, rozwijają wyobraźnię, relaksują i pogłębiają estetyczną wrażliwość.

Każda praca zostanie wypalona w piecu do wypału ceramiki. Piec został zakupiony ze środków powiatu działdowskiego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników rzemiosła, zajęć manualnych i sztuki do Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie.

Nadesłała: Hanna Kirchhof