Wydarzenia 05.07.2021

Zarząd Koła OTW Działdowo zaprasza w dn. 17 lipca i 18 lipca br. na godz. 14:00 nad jezioro Rumian (Rybno kolonia), na zawody spławikowo – gruntowe (maraton) pod Patronatem Starosty Działdowskiego.
Regulamin:

1. Rodzaj zawodów:
Zawody wędkarstwie pod Patronatem Starosty Powiatu Działdowskiego.
2. Miejsce i czas zawodów.
17-18 lipca 2021 r. o godzinie 14:00 na j. Rumian w Rybnie kol. 12b. Zbiórka przy bramie. Start zawodów godz. 15:30.
3. Zawody będą odbywały się ze stanowisk rozlosowanych.
Zgodnie z Harmonogramem Zawodów Wędkarskich OTW Koła Nr.6 „SANDACZ” w Działdowie.
Organizatorem zawodów jest Koło OTW Nr.6 „SANDACZ” w Działdowie.
4. Uczestnicy:
Prawo startu mają:
Członkowie Koła OTW Nr.6 „SANDACZ” w Działdowie.
(Członkowie Koła, którzy nie mają zezwolenia na jezioro Rumian, wnoszą opłatę w wysokości 10,00 zł. Oraz opłatę na wykup zezwolenia w porze nocnej 10 zł.
Istnieje konieczność zapisania się u skarbnika Koła do dnia 14.07.2021 godz. 18:00. Wpisowe na zawody 25,00 zł. Jeżeli będzie towarzysząca osoba opłata wynosi 35 zł. na pokrycie jedzenia.
Podczas zawodów obowiązuje przestrzeganie obostrzeń sanitarnych.
Prosimy o podanie danych osobowych niezbędnych do listy Ubezpieczenia taki jest wymóg.
Obowiązuje zakaz treningu w sobotę przed zawodami.
Zawody na „żywej rybie” – prosimy o zabranie ze sobą siatek do tymczasowego przechowywania ryb.
Zapisy/pytania: Skarbnik koła: Sklep Wędkarski ul. M. Skłodowskiej 23a i pod nr.tel. 723-051-953
Osoby niezgłoszone do dnia 14-07-2021 r. nie zostaną dopuszczone do rywalizacji.

Zarząd pozdrawia i zaprasza na zawody!

Nadesłał: S. Smoliński

/zdjęcie główne przedstawia brzeg jeziora/