Powiat Działdowski

A- A+

Wydarzenia 13.06.2018
ZAPROSZENIE NA ZAWODY WĘDKARSKIE

Starosta Działdowski Marian Janicki i Wójt Gminy Płośnica Krzysztof Groblewski serdecznie zapraszają zainteresowanych amatorskim połowem ryb na  II Zawody Wędkarskie Drużyn Samorządowych Powiatu Działdowskiego o Puchar Starosty Działdowskiego, które odbędą się 23 czerwca br. na łowisku w Gospodarstwie Rybackim Jana i Barbary Ossowskich w Koszelewach. Otwarcie zawodów i losowanie stanowisk o godz. 8:00. Przewidywany czas połowów: 3 godziny.

Zawody zostaną rozegrane w kategorii drużynowej. Każda jednostka samorządowa ma prawo do zgłoszenia jednej drużyny w składzie podstawowym 3 zawodników. Prawo do udziału w turnieju posiadają: radni powiatowi, radni miast i gmin, pracownicy starostwa, urzędów miast i gmin, jednostek organizacyjnych miast, gmin i powiatu, OREW-u, PSP Działdowo oraz sołtysi zgłoszeni przez właściwe urzędy. O wyniku decyduje waga złowionych przez drużynę ryb. Jednocześnie zostaną wyróżnieni: zawodnik z najlepszym wynikiem wagowym połowu oraz zawodnik, który złowił najdłuższą rybę.

Zgłoszenia drużyny do turnieju należy dokonać do czwartku 21 czerwca 2018r. w sekretariacie Urzędu Gminy Płośnica tel. 23 696 80 08.

Uwaga!

Każdy zawodnik łowi na jedną wędkę. Ryby po zważeniu będę wrzucane do wody. Zawodnik może zakupić złowione ryby. Uczestnik ponosi koszty opłaty miejsca na łowisku w wysokości 15 zł.

Nadesłał: Kamil Margalski

Fot: Ryszard MakszyńskiDodał: Benedykt Perzyński