Społeczeństwo i środowisko 13.02.2020
Marcin Konicz finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik-Farmer Roku!

7 lutego 2020 r. w hotelu Sheraton w Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie XXVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik-Farmer Roku, na które zostali zaproszeni finaliści- właściciele wizytowanych od lipca do września przez Kapitułę Konkursu  gospodarstw. Jednym z finalistów konkursu został Marcin Konicz właściciel 23-ha gospodarstwa z Jeglii w gminie Rybno.

Konkurs objęty jest patronatem: Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oraz JM Rektora Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy. Patronat medialny sprawuje TVP1 oraz wydawnictwo APRA za pośrednictwem miesięcznika „Przedsiębiorca Rolny” oraz multiportalu rolnego „Agropolska”.

Fot: Marcin KoniczDodał: Benedykt Perzyński