Kultura, edukacja, sport 13.02.2020
Podsumowanie III Halowego Turnieju Piłki Nożnej im. Włodzimierza Smolarka

1 lutego br. w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Iłowie–Osadzie został rozegrany III Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Włodzimierza Smolarka, którego organizatorem był Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących przy współpracy LUKS,, Iłowianka” w Iłowie – Osadzie.

W tegorocznym turnieju wzięło udział 8 drużyn (rocznik 2007): Pisa Barczewo, Unia Boryszew, Królewscy Płock, Mławianka Mława, Gol Brodnica, Mazur Gostynin, Constract Lubawa oraz Wkra Działdowo. Mecze rozgrywano w systemie grupowym, a następnie pucharowym.

Tabela końcowa:

1. Contract Lubawa
  2. Mławianka Mława
  3. Królewscy Płock
  4. Gol Brodnica

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Bartosz Wronka z Constractu Lubawa, najlepszym bramkarzem Sergiusz Morka z Wkry Działdowo, zaś najlepszym strzelcem turnieju  (12 goli) Samuel Grubaski z Constractu Lubawa.

Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały puchary oraz pamiątkowe medale, najlepsi zawodnicy statuetki oraz nagrody rzeczowe ( sprzęt sportowy ), trzy najlepsze zespoły otrzymały nagrody rzeczowe ( sprzęt sportowy ) ufundowane przez sponsorów.

Serdecznie dziękujemy sponsorom którzy wsparli nasz turniej :

Starostwo Powiatowe w Działdowie, Urząd Gminy Iłowo–Osada, Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej Olsztyn, Fermy Koźlakiewicz Wiśniewo, Legar Działdowo, AGG Żuromin, Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita Działdowo, MAG Dystrybucja Olsztyn, Skalmiar Działdowo, Tempo Działdowo i ALMAR  Działdowo

Nadesłał: Jerzy Szmit.

Fot: Jerzy SzmitDodał: Benedykt Perzyński